Görüş Bildir

Çınar Gençlik'ten iki anlamlı davranış

Çınar Gençlik'ten iki anlamlı davranış

Son yıllarda spor alt yapısına ve tesisleşmeye verdiği önem ile dikkat çeken ve takdir toplayan Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde ilçe gençlik hizmetleri ve spor Müdürlüğü iki güzel davranışa imza attı.

İlçe Müdürlüğü personeli ve lisanslı sporcular aşı kampanyasına destek verdi, ilçe müdürlüğü bünyesindeki tüm tesisleri üniversitelerin beden eğitimi ve spor bölümlerine hazırlanan öğrencilere ücretsiz açma kararı aldı.

Aşı kampanyasına örnek ve teşvik edici olmayı amaçladıklarını belirten Çınar İlçe Gençlik Ve Spor Müdürü Mehmet Yılmaz Bay  ,"Çınar Gençlik ve Spor Müdürlüğü olarak tüm personelimiz ve lisanslı sporcularımızla Aşı kampanyasına tam destek veriyoruz. Gençlerimizi  Toplum sağlığı ve bağışıklığı için  aşılanmaya davet ediyoruz. Sporcu bilinçlidir kendi sağlığını ve toplumun sağlığını önemser. “Salgına dur demek için, Aşılanıyoruz”" dedi.

Tesisler Besyo Adaylarının Hizmetinde

Bay , tesislerin bayramdan sonra Besyo adaylarının hizmetinde olacağını da açıkladı.

Bay, "Çınar’da bulunan Gençlik ve Spor Tesislerimiz BESYO ya girecek olan tüm öğrencilerimize ücretsiz açıktır. Antrenörlerimiz nezaretinde bayramdan sonra tesisleri kullanabilirler." ifadelerini kullandı.