Görüş Bildir

GÖNÜLLÜ ANTRENÖRLERE PLAKET

GÖNÜLLÜ ANTRENÖRLERE PLAKET

GÖNÜLLÜ ANTRENÖRLERE PLAKET

Büyükşehir Belediyespor Yaz Spor Okulu’nda gönüllü eğitmenlik yapan 19 antrenöre Kulüp Başkanı Hacı Haspolat tarafından plaket verildi.   

Büyükşehir Belediyespor’un her yıl düzenlediği Çocuk Yaz Spor Okulu bu yıl 875 çocukla devam etti. 19 gönüllü antrenör tarafından yönlendirilen çocuklara; futbol, basketbol voleybol, halk oyunları ve tekvando dallarında eğitim verildi. Yaz okuluna devam eden  9 görme engelli çocuk da üç gönüllü antrenör tarafından aynı spor dallarında eğitim aldı. Üç ay süren yaz okulunu tamamlayan çocuklar, spor faaliyetinin dışında sağlıklı beslenme ve oyun kuralları konusunda seminer ile piknik, sinema gösterimi gibi etkinliklerden de faydalandı.

İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTULAR

Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Hacı Haspolat antrenörlerle iftar yemeğinde bir araya geldi. Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Emin Baran’ın da katıldığı yemekte Haspolat antrenörlere plaket vererek teşekkür etti.

Haspolat antrenörlerin  çıkar gözetmeksizin, hiçbir ücret almadan çeşitli dallarda değerli bir çalışmaya imza attıklarını belirterek “Her şeyin alım-satım üzerine kurulu çağımızda bu anlamlı davranışı çok değerli buluyoruz. Tatillerini büyük bir feragatle kentteki çocuklara hizmet ederek geçirdikleri için eğitmenlerimize teşekkür ediyoruz” dedi. 

Etiketler: