Görüş Bildir

HANİ BENİM FORVETİM!

BAL’da mücadele eden 4 Diyarbakır takımı da transfer döneminin bitmesine 10 gün kala forvet arıyor. Kulüpler, gol yollarında etkili olan forvet için kesenin ağzını da açtı.

HANİ BENİM FORVETİM!

TRANSFER 19 EKİM’DE BİTECEK

Bölgesel Amatör Lig’de zirve mücadelesi veren Diyarbakır takımları haftayı galibiyetle kapatmanın sevincini yaşarken, 19  Ekim’de sona erecek transfer döneminin son günlerinde transfer arayışlarını da sürdürüyor.

Erganispor,Kayapınar Belediyespor ve Bismil Belediyespor sadece gol yollarında etkili forvet ararken, Yeni Diyarbakırspor forvetin yanı sıra orta saha ve kanatlara da takviye yapmanın peşinde. 4 kulüp de transferde isabetli seçim yapmak için titiz davranırken, maddi olarak da kesenin ağzını açmış durumdalar.

‘ERHAN YALNIZ KALIYOR’

Erganispor Futbol Şube Sorumlusu Nedim Şimşek, ilk 2 maçı kazanmalarına rağmen gol yollarında zorlandıklarını söyledi. Erhan Ölker’in forvette yalnız kaldığını belirten Şimşek,”Her iki maçta da gol yollarında zorlandık.Özellikle Muş’ta inanılmaz goller kaçırdık. Farklı kazanmamız gereken maçı neredeyse berabere tamamlayacaktık. Erhan forvette yalnız kalıyor. Forvette alternatif sorunumuz da var. Ligde sıkıntı yaşamamak için gol yollarında etkili olan ve Erhan’ın yükünü hafifletecek bir oyuncu arıyoruz.” dedi.

Etiketler: