Görüş Bildir

KAMP BAŞLIYOR

Diyarbakırspor’da kamp sorunu uzun arayışlar sonunda çözüldü. Genç futbolculardan oluşan kafile bugün Bolu’ya gidecek.

KAMP BAŞLIYOR

20 GÜNLÜK KAMP DÖNEMİ

Diyarbakırspor’da kamp bilmecesi açıklığa kavuştu. Daha önce kamp rezervasyonu yaptırmayan ve Türkiye’nin hemen her yerindeki kamp merkezlerinin diğer takımlarla dolması nedeniyle yer bulmakta zorlanan Diyarbakırspor, uzun arayışlar sonunda Bolu merkezinde yer buldu.

Bu akşam yola çıkacak olan Diyarbakırspor’un kamp çalışmalarına yarın başlayacağı ve 20 günlük hazırlık devresinden sonra Diyarbakır’a döneceği bildirildi. Lescon firmasından sipariş verilen malzemelerin de bugün Bolu’daki kamp yerine ulaştırılacağı kaydedildi.

BAYIK: ’ÇALIŞMAYA GİDİYORUZ’

Teknik Direktör Recep Bayık, kampta fizik ve kondisyona dayalı çalışmaların yanı sıra taktiksel hazırlıklar da yapacaklarını kaydetti. Bayık,”Geç kaldığımızın farkındayız. Transfer yapamadığımız için de ayrıca diğer takımların gerisindeyiz. Ancak teslimiyetçi değiliz. Gençlerle Diyarbakır’da iyi çalıştı. Bu çocuklara güvenmek lazım. Çoğu geçen sezon ya Bank Asya 1.Lig’de ya da 2.Lig B ayarındaki A2 Ligi’nde oynadı. Tecrübesiz olduklarını düşünmüyorum. Sadece özgüven sorunu mevcüt ve bazı mevkilerde oyuncu açığı var. Elimizdeki malzemeyle en iyisini yapmaya çalışacağız “ dedi.

Kaynak: Diyarbakır Söz

Etiketler:

Editor Hakkında

Haber Merkezi