Görüş Bildir

RANDEVU YOK

RANDEVU YOK

RANDEVU YOK

Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Çetin Sümer'e Başbakan Erdoğan'ın özel bir görüşme ve randevusunun olmadığı ortaya çıktı.

Diyarınsesi internet sitesinde yer alan habere göre, Geçtiğimiz yıl Bank Asya ligine düşen Diyarbakırspor'da gelecek ile iligli yönetimin hiç bir çalışması yok. Göreve devam edip etmeme konusunda da sağlıklı bir açıklama gereği duymayan Diyarbakırspor Yönetimin şimdiki güzegahı ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 5 Haziran'da Spor ve Sanat adamlarını toplantı olduğu öğrenildi.

                                     

GÖRÜŞME YOK

Başkan Çetin Sümer'in kamuoyuna yapacağı açıklama ise bu toplantı sonrasına bırakıldığı öğrenildi. Başbakanlığın düzenleyeceği bu toplantıda ülkedeki bir çok sanat ve spor adamları ile yapılacak toplantıda, Diyarbakırspor için ayrılmış özel bir randevu yok. Bu toplantıya katılacak olan Başkan Sümer'in Başbakan Erdoğan  ile özel olarak baş başa görüşmesi mümkün görünmüyor. Buna rağmen kamuoyuna açıklandığı gibi Başbakanın Diyarbakırspor için verdiği özel bir randevusu gözükmüyor.

Öte yandan maddi olarak büyük sıkıntı yaşayan Diyarbakırspor'un imdadına TFF yetişti. Geçen yıl süper lige yükselen ve bu yıl küme düşen Diyarbakrıspor için halen süper ligin nimetleri kullanılıyor. TFF Diyarbakırspor için 125 Bin TL KDV ödemesi daha yaptı. Bundan önce Nisan ayında yapılan yine aynı miktardaki paradan sonra, bu 2. bir ödeme oldu. Başkan Sümer'in bu kaynağı kullandığı öğrenildi.

Etiketler: