Sahipsiz Memleket!

Taraftarlar Birliği Başkanı İşlek veryansın etti; Diyarbakırspor'un geleceği karartılıyor. Sürekli gündem değiştirilerek, takımın geleceği gözardı ediliyor"

Sahipsiz Memleket!

Uzun süredir suskun olan Taraftarlar Birliği Başkanı Zülküf İşlek sesizliğini bozarak zehir-zemberek açıklamalarda bulunarak, sorumluları göreve çağırdı. Diyarbakırspor'un geleceğinin karartılmak istendiğini belirten İşlek şöyle dedi:

YÜZÜMÜZ GÜLMÜYOR

2 milyon nüfuslu bir kentte Diyarbakırspor gibi bir kulübe sahip çıkan yok. Bu içler açısı bir durum. Atıp tutan çok ama icraat yok. Milyonları temsil eden bir kulüp Turkcell Süper Lig'den düştü veya düşürüldü.  Ne yazık ki başta parlamenterlerimiz olmak üzere kimsenin sesi çıkmadı. Bu büyük kulüp, büyük gelirlerden edildi. Şimdi ortada kalmış bir vaziyette, perişan.

KİMSE KULÜPTE YOK

Futbolcu yok. Personel 24 aydır maaş alamıyor, kongre yok ve talip çıkan da yok. Borç çok. Kulübü alacak olan, bir o kadarda borcun altına girecektir. Diyarbakırlı milletvekillerine, zengin iş adamlarına sesleniyoruz. Lütfen acil olarak bu Diyarbakırspor için bir çözüm bulun. Taraftar olarak içimiz yanıyor, kahroluyoruz.Bugüne kadar sessiz kalıp, olayları izlemeyi tercih ettiğini belirten İşlek, Bu belirsizlik devam ederse önümüzde ki günlerde daha sert protestolarımız olacak"

Kaynak: Diyarbakır Söz