Şok sakatlık!

Y.Diyarbakırspor A.Ş’nin başarısında büyük pay sahibi olan savunma kurgusuna deyim yerindeyse nazar değdi. Savunmanın başarılı isimlerinden Gökhan, sakatlandığı için Arsin maçında yok.

Şok sakatlık!

GÖKHAN PAYAL’DA YIRTIK TESPİT EDİLDİ

Pazar günü deplasmanda  yapacağı Arsinspor maçının hazırlıklarını sürdüren Y. Diyarbakırspor A.Ş’de Gökhan Payal’dan gelen haber üzdü. Ankara Şekerspor maçında sakatlanan başarılı stoperin ayağında zorlanmaya bağlı yırtık tespit edildi. Tedavisine başlanan Gökhan, bu nedenle en az 10 gün sahalardan uzak kalacak. Arsinspor maçında oynamayacak olan Gökhan’ın bir sonraki hafta Diyarbakır’da oynanacak Ayvalık Gücü maçına yetişip yetişmeyeceği ise bilinmiyor. Sakatlığı devam eden Rıdvan’ın durumu ise yarına kadar belli olacak.

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ GÖREVE ÇAĞIRDI

Diyarbakırspor  Başkanvekili Mehmethan Akan, tartışma konusu olan maç biletleriyle ilgili  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü göreve çağırdı . Atatürk Stadı’nda oynadığımız maçlarda 10 bine yakın taraftar  olduğu görüntülerle sabit olmasına rağmen 3 bin bilet satılmış gibi gösterilmesinin mantıklı izahı yok. Bu konuda şüphelerimiz var. Taraftarın ve halkın tepkisi var. Cefakar taraftar cebinden para vererek kulübe katkı yapmak istiyorsa kimsenin bun-u suiistimal etmeye hakkı yok. Biz hırsızlık veya vurgun var demiyoruz ama ortada bir yanlış, ihmal olduğu gerçek. Bu işin sorumlusu olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü gereğini yaparak bu konudaki şüpheleri ortadan kaldırmalıdır. Bunu yapmazlarsa zan altında kalacaklar. Kimsenin Diyarbakırspor’a zarar vermeye hakkı yok. Bu paralar yetimin ve yoksulun hakkıdır. Biz de gerekli çalışmaları yapacağız.” dedi.

Kaynak: Diyarbakır Söz