Görüş Bildir

TÜFAD’TA SEÇİM GÜNÜ

Kısa adı TÜFAD olan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği’nin Diyarbakır Şubesi, yeni yönetimini belirlemek üzere bugün kongre yapacak.

TÜFAD’TA SEÇİM GÜNÜ

Sümerpark Resepsiyon Salonu’nda saat 10.00’da başlayacak kongre öncesinde mevcüt Başkan Samet Karakaş bir kez daha aday olurken, Diyarbakırspor Profesyonel Futbolcular Derneği’nin (DİPFUD) desteklediği listenin de seçime gireceği öğrenildi. Karakaş ve ekibi ile DİPFUD’un listeye son şeklini vermek için üst üste toplantılar yaptığı belirtiliyor.

KAYAPINAR’DAN KARAKAŞ’A DESTEK

Kayapınar Belediyespor kulübü, bugünkü kongrede Samet Karakaş’ı destekleme kararı aldığını bildirdi. Yeşil-Sarılı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada,”Türkiye Sayın  Samet karakaş’ın başkanlık döneminde, spora verdiği emek ve katkılar ortadadır. Gerek kişiliği, emekçi yönü, gerekse yaptığı hizmetler bizleri bu karara itmiştir.

Kayapınar belediye spor kulübü olarak; önümüzdeki dönemde emek harcayacağına inandığımız için Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Diyarbakır Şube(TÜFAD) kongresinde Başkan adayı sayın  Samet Karakaş’ı desteklediğimizi spor kamuoyuyla paylaşmak istiyoruz “ ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Diyarbakır Söz

Etiketler:

Editor Hakkında

Haber Merkezi