Görüş Bildir

Tutuklu aileleri CİMER ve Adalet Bakanlığı'na dilekçe kampanyası başlattı

MED TUHAD-FED'in yürüttüğü çalışmalar sonucu tutuklu yakınları, yapılacak düzenlemeyle tüm tutukluların serbest bırakılması için Adalet Bakanlığı, Meclis İnsan Hakları Komisyonu ve CİMER'e başvuruyor.

MED TUHAD-FED’in yürüttüğü çalışmalar sonucu tutuklu yakınları, yapılacak düzenlemeyle tüm tutukluların serbest bırakılması için Adalet Bakanlığı, Meclis İnsan Hakları Komisyonu ve CİMER’e başvuruyor.

Med Tutuklu ve Hükümlü Aileleri Hukuki ve Dayanışma Dernekleri Federasyonun (MED TUHAD-FED) koronavirüsün cezaevlerinde tehlikeli bir aşamaya gelmesi üzerine kampanya başlattı. Tutuklu aileleri, kampanya kapsamında hazırlanan dilekçeleri Adalet Bakanlığı ve Meclis İnsan Hakları Komisyonu’na gönderiyor. Yapılacak düzenlemenin herkesi kapsaması gerektiğine dikkat çekilen dilekçede, önlemlerin artırılması ve tüm tutukluların serbest bırakılması talep ediliyor.Etiketler:

Yorumlar


  1. ADALET bu ülkeye ne zaman geldi inşallah doğru yolu bulurlar bakan oğlu iftiraya uğrasaydı DGM mahkemesınde hemen iptal ederlerdi gecersız sayarlardı hemde o hakımlerı tutuklardı garıbanın çoçukları bırşey olmaz haşa ALLAH hesap sorucağı unutuyorlar zavalılar


Yorum Yap