Türkiye Futbol Federasyonundan yaplan açklamaya göre, 28. haftada Fenerbahçe ile Galatasaray arasnda Ülker Stadnda oynanacak derbi, 14 Nisan Pazar günü saat 19.00da balayacak.
Süper Ligin 30. haftasndaki Fenerbahçe-Trabzonspor müsabakas, 27 Nisan Cumartesi günü saat 19.00da yaplacak.
Ligin 31. haftasndaki Galatasaray-Beikta derbisi ise 5 Mays Pazar günü saat 19.00da oynanacak.
Ligde haftalara göre karlama program öyle:
- 27. hafta:
5 Nisan Cuma:
20.30 Trabzonspor-Antalyaspor (Medical Park)
6 Nisan Cumartesi:
16.00 Demir Grup Sivasspor-stikbal Mobilya Kayserispor (Yeni 4 Eylül)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Bursaspor (Bahçeehir Okullar)
19.00 Galatasaray-Evkur Yeni Malatyaspor (Türk Telekom)
7 Nisan Pazar:
13.30 Kasmpaa-Büyükehir Belediye Erzurumspor (Kasmpaa Recep Tayyip Erdoan)
16.00 Göztepe-Akhisarspor (Bornova)
16.00 MKE Ankaragücü-Fenerbahçe (Stad henüz açklanmad)
19.00 Medipol Baakehir-Atiker Konyaspor (3. stanbul Baakehir Fatih Terim)
8 Nisan Pazartesi:
20.00 çaykur Rizespor-Beikta (çaykur Didi)
- 28. hafta
12 Nisan Cuma:
20.30 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Büyükehir Belediye)
13 Nisan Cumartesi:
16.00 çaykur Rizespor-Göztepe (çaykur Didi)
16.00 Atiker Konyaspor-Demir Grup Sivasspor (Konya Büyükehir Belediye)
19.00 Beikta-Medipol Baakehir (Vodafone Park)
14 Nisan Pazar:
13.30 stikbal Mobilya Kayserispor-MKE Ankaragücü (Büyükehir Belediyesi Kadir Has)
16.00 Antalyaspor-Kasmpaa (Antalya)
16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Yeni Malatya)
19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Ülker)
15 Nisan Pazartesi:
20.00 Büyükehir Belediye Erzurumspor-Akhisarspor (Erzurum Kazm Karabekir)
- 29. hafta
19 Nisan Cuma:
20.30 Kasmpaa-Bursaspor (Kasmpaa Recep Tayyip Erdoan)
20 Nisan Cumartesi:
16.00 Akhisarspor-Antalyaspor (Spor Toto Akhisar)
16.00 Trabzonspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Medical Park)
19.00 Göztepe-Büyükehir Belediye Erzurumspor (Bornova)
19.00 Galatasaray-stikbal Mobilya Kayserispor (Türk Telekom)
21 Nisan Pazar:
13.30 MKE Ankaragücü-Atiker Konyaspor (Stad henüz açklanmad)
16.00 Medipol Baakehir-çaykur Rizespor (3. stanbul Baakehir Fatih Terim)
19.00 Aytemiz Alanyaspor-Fenerbahçe (Bahçeehir Okullar)
22 Nisan Pazartesi:
20.00 Demir Grup Sivasspor-Beikta (Yeni 4 Eylül)
- 30. hafta
26 Nisan Cuma:
20.30 Medipol Baakehir-Göztepe (3. stanbul Baakehir Fatih Terim)
27 Nisan Cumartesi:
16.00 çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor (çaykur Didi)
16.00 Antalyaspor-Büyükehir Belediye Erzurumspor (Antalya)
19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Ülker)
28 Nisan Pazar:
16.00 stikbal Mobilya Kayserispor-Aytemiz Alanyaspor (Büyükehir Belediyesi Kadir Has)
16.00 Bursaspor-Akhisarspor (Bursa Büyükehir Belediye)
19.00 Beikta-MKE Ankaragücü (Vodafone Park)
29 Nisan Pazartesi:
20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Kasmpaa (Yeni Malatya)
20.00 Atiker Konyaspor-Galatasaray (Konya Büyükehir Belediye)
- 31. hafta
3 Mays Cuma:
20.30 Demir Grup Sivasspor-Medipol Baakehir (Yeni 4 Eylül)
4 Mays Cumartesi:
16.00 MKE Ankaragücü-çaykur Rizespor (Stad henüz açklanmad)
16.00 Büyükehir Belediye Erzurumspor-Bursaspor (Erzurum Kazm Karabekir)
19.00 Kasmpaa-Fenerbahçe (Kasmpaa Recep Tayyip Erdoan)
5 Mays Pazar:
16.00 Akhisarspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Spor Toto Akhisar)
16.00 Göztepe-Antalyaspor (Bornova)
19.00 Galatasaray-Beikta (Türk Telekom)
6 Mays Pazartesi:
20.00 Aytemiz Alanyaspor-Atiker Konyaspor (Bahçeehir Okullar)
20.00 Trabzonspor-stikbal Mobilya Kayserispor (Medical Park)