Görüş Bildir

AK Parti'nin gönül köprüsü Çınar'da

AK Parti'nin gönül köprüsü Çınar'da

Başkan Aydın; "Halkımız bizim için hep öndedir’’

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığının ilçelere yönelik gönül seferberliği devam ediyor.

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın tarafından başlatılan, 16 ilçe ile birlikte 17. ilçede buluşma şeklindeki ilçe ilçe 2023’e programına Çınar ilçesi ile devam edildi. Partililer, ilçe merkezi ve kırsal yerleşim yerlerinde halk ile buluşarak sorunları dinledi, taleplerin zaman kaybedilmeden yerine getirilmesi için ilgili kurumlarla iletişime geçerek çalışma başlattı.

DEVLET MİLLET İÇİNDİR

Devletin millet için var olduğunu vurgulayan Başkan Aydın, ‘’Halkımız bizim için her şeyin önündedir. Yani devlet millet içindir, millet de devlet içindir. Dün olduğu gibi bugün de vatandaşımıza kulak veren, onları gerçekten can kulağıyla dinleyen ve sonuç odaklı çalışan bir partiyiz. Empati kurarak vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinliyor ve çözüm üretmeye çabalıyoruz. Bundan en ufak bir şüpheniz olmasın’’ dedi.

KÖY GEZİSİNE KATILANLAR

Aydın'ın organizasyonuyla; 24. ve 26. dönem Diyarbakır Milletvekili Mehmet Galip Ensarioğlu, Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, MKYK üyeleri Alaattin Parlak, ilçe belediye başkanları ile 16 ilçenin ilçe başkanları, kadın kolları başkanları, gençlik kolları başkanları ve partililerin bulunduğu büyük bir kalabalık grup Diyarbakır’ın Çınar ilçesine çıkarma yaparak merkez ve kırsalda vatandaşlarla bir araya geldi. 
Etiketler: |