REKLAM KOŞULLARI

Güneydoğu ve Diyarbakır'ın dünyaya açılan penceresi ve en çok ziyaret edilen sitesi www.diyarbakirsoz.com ile gerçek hedef kitlenize farklı seçeneklerle ve Türkiye'nin en ucuz fiyatları ile erişebilirsiniz.

diyarbakirsoz.com'da reklamın avantajları
  Başta Güneydoğu ve Diyarbakır olmak üzere Dünyanın diğer ülkelerindeki vatandaşlarımızın günde ortalama 10.000-25.000 farklı kullanıcının ziyaret ettiği diyarbakirsoz.com sitesi ayda ortalama 300.000 kişi tarafından ziyaret edilmekte, alt sayfaları ile birlikte 125.000'in üzerinde görüntülenmektedir. Ana sayfada ya da çok ziyaret edilen bir alt sayfada firmanızın yayınlanacak bir reklamı ile bir ay içinde 30.000'in üzerinde değişik sektöründen insana ulaşabilirsiniz.
Değişik sektörlerden daha çok insana daha az maliyetle erişme fırsatı
  Ayda ortalama 10.000 adet basılan bir dergide veya başka bir üründe aylık reklam fiyatlarının 1.500.000.000 TL/ay'dan başladığı düşünülürse diyarbakirsoz.com ile vereceğiniz bir reklam ile bir dergiye vereceğiniz reklamla ulaşabileceğinizin 3 katı insana 3-4 misli ucuz maliyetle ulaşabilirsiniz.
Farklı seçeneklere farklı promosyonlar
  Birden fazla sayfaya vereceğiniz reklamlar için ve Bir aydan uzun süreli reklamlar için de benzer indirimler...
Reklam seçenekleri
  Geniş bir yelpazede farklı boyutlarda, farklı fiyat seçenekleri.  
Reklam Tarifeleri
 

 

  • Banner ve logolar Jpeg veya Gif formatında olmalıdır.
  • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
  • Aynı sayfaya birden fazla reklam talebinde öncelik ilk başvuruya tanınacaktır.
  • Reklam yayın tarihinden en geç 2 iş günü önce yapılmalıdır.
  • Reklam yayının uzatılma talebi, yayın bitiş tarihinden en geç 1 hafta öncesinde diyarbakirsoz.com'a bildirilmeli ve diyarbakirsoz.com'un rezervasyon durumuna göre yeni rezervasyon yaptırılmalıdır.
  • Yayınlanacak reklam banner'ından, istenildiği takdirde reklam veren firmanın ilgili web sitesine link verilecektir.
  • Reklam rezervasyonu ve detaylı bilgi için reklam@diyarbakirsoz.com adresine mail gönderebilirsiniz veya www.diyarbakirsoz.com/iletisim.aspx 'den bize talepte bulunabilirsiniz.
.