Görüş Bildir

Avukat aidat isteyen kapıcıyı vurdu!

AK Parti Diyarbakır İl Başkan Yardımcısı avukat Hasan Azmi Geçmez, kendisinden bina aidatını isteyen kapıcıyı girdi. Kapıcıyı silahın kapsasıyla yaralayan Geçmez'i bu kez, kapınıcın yakınları darp etti.

AK Parti Diyarbakır İl Başkan Yardımcısı avukat Hasan Azmi Geçmez, kendisinden bina aidatını isteyen kapıcıyı silahın dibciğiyle yaraladı. Kapıcının yakınları ise intikam için avukattı darp etti.

Diyarbakır merkez Yenişehir ilçesinde bulunan Güneş 2009 apartmanının kapıcısı H.A., kendisinin işlettiği binanın alt katındaki otoparkta dün saat 19.30 sıralarında daha önceden aralarında tartışma yaşandığı öne sürülen AK Parti İl Başkan Yardımcısı avukat Hasan Azmi Geçmez ile karşılaştı.

İddiaya göre H.A., avukat Geçmez'den bina aidatı istedi. Bu sırada aralarında tartışma başladı. Tartışma sırasında avukat Geçmez, belindeki beylik silahını çekerek, H.A.'ya sıktı. Sıkılan kurşunlar H.A.'yı şans eseri sıyırdı ve yara almadan kurtuldu.

H.A'NIN YAKINLARI AVUKAT GEÇMEZ'İ DÖVDÜ

Avukat, bu kez silahın dipçiği ile kapıcı H.A.'nın kafasına vurmaya başladı. Kanlar içinde yere yığılan H.A., olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı.

H.A.'nın hayati tehlikesinin olmadığı ve ayaktan tedavi edildikten sonra evine gönderildiği bildirildi. Olayı haber alan H.A'nın yakınları ise avukat Geçmez'i darp etti.
Etiketler: | | | |