Başkan Beyoğlu'ndan GGC'ye "10 Ocak" ziyareti

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Güneydoğu Gazeeciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek cemiyet başkanı Felat Bozarslan ile görüştü.

Başkan Beyoğlu'ndan GGC'ye

Göreve seçilmesi dolayısıyla Bozarslan'ı tebrik eden ve gazeteciler gününü kutlayan Başkan Beyoğlu,

”Gazetecilik ulvi bir meslektir. Kentimizde fedakarca görev yapan tüm gazetecilerin bu özel gününü tebrik ediyorum”

dedi.


Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü  nedeniyle Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti,yeni yönetimi tebrik ederek gazeteciler gününü kutladı.
Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul sonrasında göreve gelen Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GGC) Başkanı Felat Bozaraslan ve yeni yönetim kurulunu tebrik edip başarılar dileyerek sözlerine başlayan Başkan Beyoğlu,gazeteciliğin ulvi bir meslek ve gazetecilerin de kamuoyunu doğru bilgilendirme adına fedakarca çalışan insanlar olduğunu söyledi.
GGC Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin çeşitli konulardaki sorularına cevap veren Başkan Beyoğlu, her türlü eleştiriye her zaman açık olduklarını kaydetti.

GAZETECİLER FEDAKARCA MÜCADELE İÇERİSİNDE 


Görev süreleri  boyunca kentte görev yapan ulusal ve yerel basın emekçileriyle defalarca bir araya geldiklerini,her birine ayrı bir değer verdiklerine değinen Başkan Beyoğlu,

”Bugün de hem yeni cemiyet başkanımızı ve yönetimini tebrik etmek, hem e gazeteciler gününü kutlamak için bir araya  geldik. Kentimizde ulusal ve yerel bazda emek sarf eden, fedakarca hizmet veren gazetecilerin olması bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Kamuoyunu doğru bilgilendirmek adına yapılan gazeteciliği takdirle karşılıyoruz. Art niyet içermeyen her haber ve yorum bizim için değerlidir. Gazeteci dostlarımızın bu özel günü kutlu olsun”

dedi.


Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GGC) Başkanı Felat Bozarslan da ziyareti nedeniyle Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Diyarbakır Söz