24

Beyoğlu, Gürsel Caddesi’nde esnaf ve vatandaşların taleplerini dinledi

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçenin işlek noktalarından olan Gürsel Caddesinde sırasıyla esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek belediyenin hizmetleriyle ilgili taleplerini ve beklentileri hakkında görüş alış-verişinde bulundu. Şubat ayında meydana gelen depremlerin ardında toparlanmaya çalışan esnafların taleplerini dikkatle dinleyen Başkan Beyoğlu, iletilen taleplerin vakit kaybedilmeden yerine getirileceğini söyledi.

Beyoğlu, Gürsel Caddesi’nde esnaf ve vatandaşların taleplerini dinledi

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçenin işlek noktalarından olan Gürsel Caddesi’nde sırasıyla esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek belediyenin hizmetleriyle ilgili taleplerini ve beklentileri hakkında görüş alış-verişinde bulundu. Şubat ayında meydana gelen depremlerin ardında toparlanmaya çalışan esnafların taleplerini dikkatle dinleyen Başkan Beyoğlu, iletilen taleplerin vakit kaybedilmeden yerine getirileceğini söyledi.

SICAK HAVAYA ALDIRIŞ ETMEDEN ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçedeki esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelerek belediyenin çalışmaları hakkında öneri ve taleplerine çözüm geliştirmeye devam ediyor. Eski Bağlar bölgesinde günlük ticaret için hareketli noktalar arasında yer alan Gürsel Caddesi’nde önce esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Beyoğlu, kendisine aktarılan sorunların en kısa zamanda çözüleceğini aktardı. Ardında da caddeyi baştan başa gezerek vatandaşlarla sohbet etti, taleplerini not ederek çözüm için belediyenin ilgili birimlerine talimat verdi.

“BİZİM GÖREVİMİZ ÇÖZÜM ÜRETMEK”

Bağlar’da yaşanan sıkıntılara rağmen günlük hayat akışının hareketli olduğunu belirten Başkan Beyoğlu,”Hamd olsun depremlerin ardında vatandaşlarımız ve esnafımız toparlandı. Cadde ve sokaklarda canlılık var. Bizim görevimiz onları dinlemek, sorunlara çözüm üretmek ve taleplerinin gereğini hiçbir mazeret üretmeden yerine getirmektir. Bu yüzden buralardayız. Biz milletimizin taleplerini talimat olarak kabul ederiz. Milletimizin arasında olmaktan, dertleriyle dertlenmekten son derece mutluyuz. “ dedi.

YORUM YAP

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.