Görüş Bildir

Cadde ve sokaklar yıkanıyor

Cadde ve sokaklar yıkanıyor

AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, temizlik ekiplerinin tam kapanma sürecini değerlendirerek gerçekleştirdiği cadde ve sokak temizleme çalışmalarını yerinde takip ederek talimatlar verdi.

Ahmet DEMİR

DİYARBAKIR-AK Partili Bağlar Belediyesi, İçişleri Bakanlığı’nın genelgesiyle koronavirüs önlemleri kapsamında uygulanan “Tam Kapanma” sürecinde yaşam alanlarını temizleyerek hijyen tutmaya devam ediyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü, sokağa çıkma yasağından yararlanarak düzenli olarak cadde ve sokakları hem yıkıyor, hem de çöp ve atıklardan temizliyor.

Fatih ve Kaynartepe mahallelerinde yapılan çalışmaları Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da yerinde takip ederek hem bilgi aldı, hem de ekiplere talimatlar verdi.

“Tüm İmkanları Seferber Ettik”

Pandemi döneminde temizliğin önemine dikkat çeken Başkan Beyoğlu, belediye olarak tüm imkanları bunun için seferber ettiklerini söyledi. Beyoğlu,”Bağlar halkımız tam kapanma ile ilgili kısıtlama ve kurallara riayet ediyor. Ben öncelikle bu hassasiyetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum. Bizim amacımız bu süreçte cadde ve sokaklarımızı, yaşamın olduğu her yeri temiz tutmaktır. Hepimizin sağlığı için bu gereklidir. Bu yüzden ekiplerimizle beraber sahadayız. Hamd olsun yeterli imkan ve personel kapasitemiz var. Bağlar halkının nezih bir ortamda yaşaması için aynı gayretle mücadele etmeye devam edeceğiz. Her şey daha güzel ve aydınlık Bağlar için” ifadelerini kullandı.