Görüş Bildir

Çat kapı!

Çat kapı!

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Körhat Mahallesi'nde evlerin kapılarını tek tek gezerek sorun ve taleplerini dinledi, ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürdü.

Sürpriz ziyaretler karşısında önce şaşkınlık geçiren vatandaşlar, Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu'nu evlerine davet etti.

Vatandaşlar Önce Şaşırdı, Sonra İçeri Davet Etti

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, pandemi önlemleri kapsamında uygulanan "Tam Kapanma " döneminde alışılagelmişin dışında ev ziyaretlerine imza attı. Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte Körhat Mahallesi'ne çıkarma yapan Başkan Beyoğlu, evlerin kapılarını tek tek çalarak önce izin istedi, davet üzerine içeri girerek misafir oldu.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını iletip hal ve hatırlarını soran Başkanı Beyoğlu ,ihtiyaç sahibi ailelere ise çeşitli destekler sonarak hayır dualarıyla ayrıldı.

"Gönül Ķöprüsü İnşa Ediyoruz "

Ziyaretler sırasında yetimleri olan bir aileye misafir olan Beyoğlu, anne ve çocukların tek başına yaşadığı evde dinlediği ailenin hikayesi karşısında duygusal anlar yaşadı. "Hiç bir ayrım gözetmeksizin tüm vatandaşlarımızla gönül köprüsü kuruyuruz" sözleriyle ziyaretlerin önemine dikkat çeken Beyoğlu'na vatandaşlar teşekkür etti.
Etiketler: |