Görüş Bildir

Demir tarım işçileriyle!

Demir tarım işçileriyle!

Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir, Diyarbakır ve Adıyaman'dan Sakarya'nın Akyazı ilçesine çalışmak için giden tarım işçilerini Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Ak Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile birlikte ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Diyarbakır ve Adıyaman'dan çalışmak için Sakarya'ya giden tarım işçilerine anlamlı destek geldi.

Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir, beraberinde Ak Partili Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Ak Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile birlikte fındık toplamak için kilometrelerce uzaktan gelen işçileri çalıştıkları tarlalarda ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinlerken, son günlerde yaratılmak istenen fitnelere karşı da birlik ve beraberlik mesajları verildi.

"ÇOK VERİMLİ BİR BULUŞMA OLDU"

Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir,"AK Parti Sakarya Akyazı Belediye Başkanımız Bilal Soykan  İlçe Başkanımız  Mesut Ekrem İle aralarında Bağlarımızdan giden hemşehrilerimizin de bulunduğu fındık toplama işçilerimizi ziyaret ettik.

Çok verimli bir buluşma oldu. Taleplerinin ivedilikle yerine getireceğimize dair söz verdik. Her iki başkanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim."ifadelerini kullandı.

"Kardeşçe Yaşamaya Devam Edeceğiz "

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ,"Kardeşlik coğrafyası ilçemize Diyarbakır ve Adıyaman illerinden fındık toplamak için gelen mevsimlik tarım işçilerimiz ile bir araya gelerek sorunları ve ihtiyaçlarını dinledik Bu topraklarda bir, beraber ve kardeş olmaya devam edeceğiz."dedi.
Etiketler: |