Görüş Bildir

Diyarbakır'da bazı yollar trafiğe kapatılacak

Diyarbakır'da bazı yollar trafiğe kapatılacak

Diyarbakır'da bugün yapılacak "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" programı ile 9 Mart Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Diyarbakır'ı ziyareti dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatılacak.

DİYARBAKIR-Diyarbakır Valiliği, bugün yapılacak olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü açık hava toplantısı ile 09 Mart 2019 günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Diyarbakır'ı ziyareti dolayısıyla giriş ve çıkışlarda mağduriyetlerin oluşmaması adına trafiğe kapatılacak yol ve alternatif güzergâhları açıkladı.

Açıklamaya göre, dün gece saat 22.00 itibariyle 9 Mart 2019 Cumartesi günü etkinlik bitimine kadar kapatılacak olan yol ve alternatif güzergâhlar şu şekilde:

"Akkoyunlu Caddesi; ofis kavşaktan kapanacak olup, alternatif olarak Ekinciler Caddesi-Hintlibaba Caddesini takiben Ali Emiri Caddesine verilecek.

Mehmet Arif Ersoy Caddesi; Sezai Karakoç Kavşağından kapanacak olup alternatif olarak Cemiloğlu Caddesi, Klavuz Caddesini takiben Nükhet Coşkun Caddesine veya Şehitlik Kavşağı-Ali Emiri Caddesi takiben Elazığ Caddesine verilecek.

Cemiloğlu Caddesi; Cemiloğlu Klavuz Caddesi Kesişimi ve Cemiloğlu Caddesi- Gürsel Caddesi kesişiminden kapanacak olup alternatif olarak Klavuz Caddesi ve Gürsel Caddesini takiben Nükhet Coşkun Caddesine verilecek.

İstasyon Caddesi; İstasyon Caddesi-İnaloğlu Caddesi kesişiminden kapanacak olup alternatif olarak Ali Emiri Caddesini takiben Elazığ Caddesi veya Ekinciler Caddesine verilecek.

Kışla Caddesi; İstasyon Caddesi-Kışla Caddesi kesişiminden kapanacak olup alternatif olarak Ekinciler Caddesini takiben Elazığ Caddesine verilecek."