Görüş Bildir

Esnafla buluştu

Esnafla buluştu

Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kademeli normalleşme sürecinin başlamasından sonra ilk iş olarak ilçede esnaf turuna çıktı. Sokak sokak ve cadde cadde gezerek vatandaşlarla sohbet eden Beyoğlu,çok sayıda vatandaştan “evimize misafir olur musunuz?” daveti aldı. Beyoğlu,”Umut ediyoruz ki her şey yolunda gidecek ve bundan sonra hem esnafımız hem vatandaşımız için her şey daha güzel olacak.” dedi.

Merkez Bağlar İlçesi AK Partili Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Ramazan Bayramı’nın sona ermesi ve kısmi normalleşme sürecinin başlamasını fırsat bilerek günün ilk saatlerinde soluğu Bağlar sokaklarında aldı. Ziyaret turuna Gürsel  Caddesi’nde başlayan Beyoğlu, sırasıyla Nuket Coşkun, Fatih ve Girne caddelerinde iş yerlerini açan esnafları ziyaret ederek kısa süreli sohbetler gerçekleştirdi, hayırlı satışlar temennisinde bulunarak sorun ve taleplerini dinledi.

Esnafın yüzünün gülmesini istediklerini aktaran Beyoğlu,”Zor bir süreçten geçiyoruz. Her koşulda sabretmesini ve şükretmesini bilen bir milletimiz var. Allah’ın izniyle bu zor günler de geride kalacak” ifadeleriyle pandemi sürecinin getirdiği zorlukların aşılacağına olan inancını dile getirdi.

“İNŞALLAH HEPİNİZİN EVİNE MİSAFİR OLACAĞIZ”

Başkan Beyoğlu, yolda karşılaştığı vatandaşlardan çok sayıda ev ziyareti daveti aldı. Bu talepleri not alan Beyoğlu,”İnşallah hepinizin evine misafir olacağız” şeklinde cevaplar verdi.

Beyoğlu, havanın güzel olmasından yararlanarak açık alanlara çıkan yaşlı vatandaşlarla sohbet ederek,”daha çok hizmet etmemiz için hayır dualarını istiyoruz” ifadelerini kullanan Beyoğlu,kendisini çay içmeye davet eden esnaflara da teşekkür etti.
Etiketler: |