Görüş Bildir

Haşimiye medreresi öğrencileriyle!

Haşimiye medreresi öğrencileriyle!

AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Cuma günleri ilim yuvalarına yönelik olarak gerçekleştirdiği ziyaretlerde bu kez Haşimiye Medresesi'ne misafir oldu.

AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir ve Din-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Yıldız ile birlikte Haşimiye Medresesi'ni ziyaret eden Beyoğlu, Cuma namazını birlikte eda ettikten sonra öğrenci ve hocalarla bir araya gelerek medresenin ilmi çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

HAŞİMİYE MEDRESESİ

İlim ve irfan kabiliyeti yüksek nesiller yetiştirmenin önemine dikkat çeken Beyoğlu,"Cuma günleri ilim ve irfan merkezlerini ziyaret ederek buralarda görev yapan hocalarımız ve ilim tahsil eden çocuklarımızla bir araya gelip hasbihal etme geleneğimiz var. Bu hafta da onlarca talebinin ilimden istifade ettiği bu güzel eğitim yuvasına geldik. Hamd olsun fedakar hocalarımız eliyle ilim ve irfan kabiliyeti yüksek ferasetli nesiller yetişiyor." dedi.

Beyoğlu'nun sohbet ettiği medresedeki hocalar anlamlı ziyaret nedeniyle kendisine teşekkür etti.Etiketler: |

Yorumlar


  1. allah rızası için çocuklara dini bilgilerle beraber pozitif bilimlerle ilgilide bilgi verilsin hatta sevdirilsin ki bir daha gerçek ümmet olabilmenin yollarını iyi hesplayabilsinlerki allahın halifesi olabileceğimizi meleklere gösterelim


Yorum Yap