İyilik ve hayır seferberliği!

Başkan Beyoğlu’nun girişimleriyle temin edilen kıyafetleri ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına dağıtarak Ramazan Bayramı öncesinde yüzleri güldürmeye devam ediyor.

İyilik ve hayır seferberliği!

Merkez Bağlar ilçesi Ak Partili Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediye tarafından tespit edilen aileler için bayram öncesinde iyilik ve hayır seferberliği başlatırken, aralarında yetim ve öksüzlerin de bulunduğu çocuklara kıyafet desteğinde bulundu. Belediye tarafından tespit edilen çocuklara belediyenin giyim mağazası tarafından temin edilen kıyafetler belediyeye ait Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde bulunan Ek Hizmet Binası’nda düzenlenen etkinlikle hak sahiplerine takdim edildi.

Başkan Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu, aileleriyle gelen çocukları kendi elleriyle giydirdiler. Mutlu bir görüntü çizen aileler,”Bağlar Belediyesi her zaman bizlere destek oluyor. Taleplerimiz zaman geçirilmeden yerine getiriliyor. Bayram öncesinde de bizleri ve çocuklarımızı sevindirdiler. Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

“BAĞLAR’DA UMUTSUZ AİLE VE ÇOCUK BIRAKMIYORUZ”

Beyoğlu, çocuklarıyla beraber gelen ailelere ayrıca diğer ihtiyaçlarını karşılamaları için hediye çekleri de takdim ederek aileler arasında bayram arefesinde çifte sevinç yaşanmasına neden oldu.

Türkiye’nin sosyal ve gönül belediyeciliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki sosyal devlet anlayışı ile öğrendiğini belirten Başkan Beyoğlu,”Allah’a binlerce kez hamd olsun bizler de bunu üç yıldan beri Bağlar’da yerine getiriyoruz. İyilik ve hayır seferberliğine yılın 365 gününde devam ediyoruz. 50 binden fazla insanımıza bu yolla destek olduk. Çocukların mutluluğu dünyanın en güzel duygusudur. Şimdiden tüm çocuklarımızın bayramını en içten duygularımla tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

“DUYGULARIMIZI İFADE ETMEDE KELİMELER KİFAYETSİZ KALIYOR”

Başkan Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu da çocukların heyecanı ve coşkusunu ifade edecek kelime bulmakta zorlandığını kaydetti. Dürdane Beyoğlu,”Dünyada hiçbir şey çocukların mutluluğunun yerini alamaz. Onlar gülünce tüm evren güler. Bağlar Belediyesi bu anlamda çok anlamlı işlere imza atıyor. Bugün burada mutluluk tablosuna şahit olduk. Bu çocuklar için ne yaparsak az gelir. Duygularımızı ifade etmede kelimeler kifayetsiz kalıyor” dedi.

Kaynak: Diyarbakır Söz