Görüş Bildir

Kayapınar Belediyesi’nden Bayram hediyesi

Kayapınar Belediyesi’nden Bayram hediyesi

Kayapınar Belediyesi, Evde Bakım Hizmeti alan yaşlı, bakıma muhtaç, kimsesiz ve engelli vatandaşlara Kurban bayramı nedeniyle bayram şekeri ve kolonya yardımında bulundu.

Kayapınar Belediyesi Başkan Yardımcısı Yılmaz Çebe, Amaçlarının daha önce ihmal edilen tüm alanlardaki eksikliklerin giderilerek, ulaşılamayan tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşmak olduğunu söyledi.

Sosyal Belediyecilik hizmetlerini aksatmadan devam eden Kayapınar Belediyesi, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nce, Evde Bakım Hizmetlerinde faydalanan yaşlı, bakıma muhtaç, kimsesiz ve engelli vatandaşlara Kurban bayramı nedeniyle bayram şekeri ve kolonya yardımında bulundu.

BAYRAM ŞEKERİ VE KOLONYA

Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç’ın talimatı ile başlatılan bakım hizmetlerinde faydalanan yaşlıları ziyaret eden Kayapınar Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Çebe, sorunları dinledi, ardından beraberinde getirdiği Şeker ve Kolonyaları verdi.

BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR

Yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ilk kez karşılaştıkları bu uygulamadan dolayı Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç’a teşekkür etti.

“DEZAVANTAJLI VATANDAŞLA”

Kayapınar Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Çebe, Belediye olarak, Dezavantajlı vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya kararlı olduklarını ifade ederek, “Evini temizleyip, bulaşığını, çamaşırını yıkadığımız ve öz bakımını yaptığımız yaşlı, bakıma muhtaç, kimsesiz ve engelli kardeşlerimizin bayram öncesi bayram hazırlığına katkı sunmak ve alış veriş stresinden kurtarmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu hizmetin daha önce yapılmadığını gördük. Bu eksikliğin gidermek amacıyla böylesi bir hizmeti sunduk. Dezavantajlı vatandaşlarımız sıkıntısız ve stressiz bir bayram yapacak. Amacımız; daha önce ihmal edilen tüm alanlardaki eksikliklerin giderilmesi. Ulaşılamayan tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşmaktır. Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Kılıç'ın talimat ve telkinleri ile yaptığımız bu çalışmalar artarak devam edecektir” dedi.