Görüş Bildir

Sinan Akçıl Forum Diyarbakır'da Diyarbakırlıları coşturdu!

Sinan Akçıl Forum Diyarbakır'da Diyarbakırlıları coşturdu!

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük yaşam merkezlerinden biri olan Forum Diyarbakır, ünlü ve yakışıklı sanatçı Sinan Akçıl’ı hayranlarıyla buluşturdu. Forum Diyarbakır yönetiminin müşterilerine Ramazan Bayramı olarak gerçekleştirdiği konser yaşam merkezinin içerisinde yapıldı.

Yakışıklı ve ünlü sanatçı Sinan Akçıl’ın sahne alacağı etkinlik salonu hayranlarıyla doldu taştı. Saatler öncesinden Forum Diyarbakır’a gelen özellikle genç kızlar, Akçıl’a sevgi sözleri yazan pankart ve dövizler açtı. Sevilen şarkılarını seslendiren yakışıklı sanatçı Akçıl’a hayranları da eşlik etti.

DİYARBAKIRSIZ BİR DÜNYA DÜŞÜNÜLEMEZ!

Konser önce İHA muhabirine açıklama yapan ünlü sanatçı Sinan Akçıl, Diyarbakır’a ilk kez geldiğini ve çok mutlu olduğunu söyledi. Akçıl, “Bayağı bir araştırma yaptım. UNESCO’ya Sur bölgesi ve Hevsel bahçeleri kabul edildi. Çok doğru yapıldı. Diyarbakırsız bir dünya düşünülemez. Güneydoğu ve Diyarbakır’a çok turist kazandıracaktır. Bana da görkemli bir karşılama yapıldı. Havaalanından itibaren sevenlerim benimle oldu. Gurur duyuyorum burada olmaktan en güzel bayramlarımdan birisi bu bayramdır diyebilirim. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve Amed spor ile görüştüm. Bana forma hediye edilecek. Kendilerini tebrik edeceğim 1’inci lige çıkmasını destekleyeceğim. Kürtçe sizi çok seviyorum demeye çalışacağım. Diyarbakır’la ilgili aklında soru işareti varsa buyursunlar gelsinler. Ünlü arkadaşlarıma sesleniyorum Bodrum ve Antalya’yı bıraksınlar bayramda Diyarbakır’a gelsinler” ifadelerini kullandı.

Konserin ardından ünlü sanatçı Akçıl’a Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor yöneticileri, forma ve atkı hediye etti. Akçıl, konserin ardından hayranlarına fotoğraflı ve imzalı broşür dağıttı.

Kaynak: İHA