Görüş Bildir

Yüzlerini güldürdü

Yüzlerini güldürdü

Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,iki hafta önce meydana gelen yangında evi kullanılamaz hale gelen Tuncay ailesine beyaz eşya ve mobilya desteği sağlayarak Ramazan ayında yüzlerini güldürdü.

İsa İPEK

DİYARBAKIR-Diyarbakır merkez Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, evleri yangında büyük zarar görerek  kullanılamaz hale gelen aileye Ramazan ayında umut oldu. Beyoğlu, 11 Nisan 2021 tarihinde  meydana gelen yangından hemen sonra ziyaret ettiği aileye önce moral ve teselli verdi, ardında da eşya desteğinde bulunarak örnek bir tutum sergiledi. 

5 Nisan Mahallesi’nde ikamet eden Tuncay ailesinin evi yeniden onarıldıktan sonra Başkan Beyoğlu tarafından yeni buzdolabı, çamaşır makinesi ve oturma grubu gibi temel ihtiyaç ürünleri hediye edilerek ailenin sıkıntısı çözüme kavuşturuldu. Eşyaların teslim edilmesinden sonra Tuncay ailesi büyük bir sevinç yaşadı.

“Çok Zor Durumdaydık, Başkanımız Bizi Mutlu Etti”

Başkan Hüseyin Beyoğlu’nun yangından hemen sonra  ziyaret ederek moral verdiğini belirten Melek Tuncay, kısa zamanda temin edilen eşyaların da kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Beyoğlu’nun tamamen insani ve vicdani duygularla bunu yaptığını belirten Tuncay,”Yangında her şeyimiz gitti. Çok zor durumda olduğumuz anda başkanımız bizi ziyaret ederek desteğini ifade etti. Bugün de bize beyaz eşya ve mobilya ürünleri göndererek sürpriz yaptı. Mübarek ayda bizi çok mutlu etti. Allah kendisinden razı olsun, rabbim halkın yanında olan böyle idarecilerin sayısını artırsın.” dedi.