Bilnet'te Yeniden Yapılanma

Diyarbekirspor Kulübü Başkanı iş adamı Bilal Kadayıfçıoğlu’nun devraldığı Bilnet Okulları Diyarbakır Kampüsü’nde yeniden yapılanmaya gidiliyor. Bu amaçla Pazartesi günü,Bilnet Okulları’nın bağlı olduğu Bilfen Şirketler Grubu Başkanı Fatih Öztürk’ün katılımı ile geniş kapsamlı lansıman toplantısı yapılacak.

Bilnet'te Yeniden Yapılanma

Türkiye’nin önemli eğitim markalarından olan Bilnet Okulları, Diyarbakır’daki kampüsünde yeniden yapılanmaya gidiyor. Eğitim sistemi genel merkezden gelen uzman ekip ve idare tarafından yönetilecek. Diyarbekirspor Kulübü Başkanı iş adamı Bilal Kadayıfçıoğlu’nun devraldığı Bilnet Okulları Diyarbakır Kampüsü’nde ilk önemli atak olarak Pazartesi günü,Bilnet Okulları’nın bağlı olduğu Bilfen Şirketler Grubu Başkanı Fatih Öztürk’ün katılımı ile geniş kapsamlı lansıman toplantısı yapılacak.

Her Kesimden Katılım Olması Bekleniyor

Saat 19.00’da okulun Kantar Kavşağı’nda bulunan kampüsünde yapılacak lansıman ve tanıtım toplantısına Türkiye’nin bir çok yerinden ve Diyarbakır’dan davetler yapıldı. Eğitim,basın,iş dünyası ve bürokrasiden katılımların olması beklenen toplantıda yeni dönemin hedef ve vizyonu anlatılacak.

Kaynak: Diyarbakır Söz