Görüş Bildir

Koç, çocuk yazarlarla

Koç, çocuk yazarlarla

Merkez Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, Çocuk Yazarlarını Arıyor Projesi kapsamında hazırlanan kitapta hikayelerini anlatan ana sınıfı öğrencilerini kabul etti.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, Kayapınar Belediyesi’nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle ‘Çocuk Yazarlarını Arıyor’ Projesi kapsamında hazırlanan kitapta hikâyelerini yazan ana sınıfı öğrencilerini kabul etti. 

Minikleri, aileleriyle birlikte Belediye Meclis toplantı salonunda kabul eden Kaymakam ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, onlara kendi eserlerinin yer aldığı kitapları ve hediyeler verdi.

ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Eserlerin yazarı olan minikleri aileleri ve öğretmenleriyle birlikte kabul eden Başkan V. Koç, Diyarbakır’ın Ali Emiri’lerin, Cahit Sıtkı Tarancı’ların, Sezai Karakoç’ların memleketi olduğunu ve çocuklarımızın bu eserler ile onların yolunda ilerlediğini görmenin sevincini yaşadığını söyledi.

Kayapınarlı minikleri özverilerinden dolayı tebrik eden Başkan V. Koç, kendilerine Kayapınar Belediyesi tarafından bastırılan eserlerini ve çeşitli hediyeleri takdim etti. Bu arada, bazı veliler Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.
Etiketler: |