Görüş Bildir

Öğrencileri ağırladılar

Öğrencileri ağırladılar

Batman Üniversitesi, Suçeken Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerini misafir etti.

Batman Üniversitesi Sosyal Araştırmalar ve Aktiviteler Topluluğu, Suçeken Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerine Batman Üniversitesi tanıtım etkinliği düzenledi.

İlk defa bir üniversiteyi gezen çocuklar, üniversiteyi tanımanın verdiği sevinçle etkinlikten mutlulukla ayrıldı. Çocuklara ufuk aşılamak, hayallerini büyütmek için düzenlenen etkinlikte eşlik eden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Samur, Suçeken Köyü İlkokulu öğrencilerini üniversitede misafir etmekten mutluluk duyduğunu belirterek, “Çocuklarımızın ufkunu açmak, hayallerini büyütmek için onları üniversitemizde ağırladık. İnşallah yarının mühendisleri, doktorları, öğretmenleri, iktisatçıları olacaklar” dedi.

ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADILAR

Bu anlamlı etkinliği sosyal sorumluluk bilinci ile gerçekleştiren Sosyal Araştırmalar ve Aktiviteler Topluluğu’na teşekkür eden Rektör Yardımcısı Samur, “Çocuklarımıza kampüsümüz gezdirdik, konferans salonumuzda film izledik, testili parkımızda müzikli bir eğlence düzenledik, onları moralli ve umutlu olarak Üniversitemizden Suçeken köyüne uğurladık. Köy okullarımızda okuyan tüm öğrencilerin morale ve ilgiye ihtiyaçları var. İmkanlar dahilinde bizlerde sevgimizi paylaştık. Emeği geçenlere teşekkür ederim” diye konuştu.
Etiketler: |