Görüş Bildir

Danıştay 28 sözleşmeli personel alacak

Danıştay Başkanlığı'nda çeşitli birimlerde görev yapacak 28 sözleşmeli personel alımı yapılacak. En az lise ve dengi okul mezunları başvurabilecek.

Danıştay 28 sözleşmeli personel alacak. Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Danıştay Başkanlığında görev  yapmak üzere 2018 KPSS (B) Grubu puanı ile kurum tarafından gerçekleştirilecek  uygulama ve sözlü sınavı sonucuna göre sözleşmeli personel pozisyonunda 19  hizmetli, 2 sağlık teknisyen yardımcısı 3 aşçı, 2 garson ve 2 bulaşıkçı alınacak.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL

Personel alımı için başvurular 25 Haziran 2019 Salı günü saat 09.00'da  başlayacak 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü saat 17.00'de sona erecek. Ayrıca  başvurular mesai saatleri içerisinde yapılabilecek.

Adaylar, Danıştay Başkanlığının internet sitesi  "www.danistay.gov.tr"den temin edilecek başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir  şekilde doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak "Danıştay Başkanlığı  Üniversiteler Mahallesi DumlupınarBulvarı No: 149 Çankaya/Ankara" adresine  başvurabilecek.  Posta, kargo ya da APS ile yapılan başvurular kesinlikle kabul  edilmeyecek.

Öte yandan ilanda, adaylarda aranan şartlar da yer alıyor.
Etiketler: | | |