Yıllar sonra asfalt tazelendi

500 metre uzunluğundaki caddenin asfaltı yıllar sonra yenilendi.

Yıllar sonra asfalt tazelendi

Merkez Bağlar İlçe Belediyesi, ilçenin yeni yaşam alanı olan Bağcılar Mahallesi’nde üst yapı çalışmalarını sürdürürken, 1175.soaktaki asfalt çalışmaları uzun yıllar sonra yenilenerek bölgedeki ulaşım için elverişli hale getirdi.

500 metre uzunluk ve 12 metre genişliğindeki caddede Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince bin 500 ton asfalt serimi gerçekleştirildi.

Asfaltlamanın yapıldığı alanda incelemelerde bulunan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Ramazan ayında olmalarına rağmen hizmet çalışmalarını aksatmadan sürdürdüklerini ifade etti.

“HEDEFİMİZ HER GEÇEN GÜN DAHA ÇOK HİZMET ÜRETMEK”

Çevrede yaşayan vatandaşlarla görüşerek yapılan çalışmalar hakkında görüş ve taleplerini dinleyen Başkan Beyoğlu, bir yandan yeni ulaşım ağlarında ilk kez asfaltlama yaparken, diğer yandan da uzun yıllar yenilenmediği için bozulan bölgelerde asfalt yenileme çalışmalarını hayata geçirdiklerini kaydetti. Çalışmaları gerçekleştiren ekiplere teşekkür ederek başarı dileğinde bulunan Beyoğlu,”Buradaki çalışmaları tamamladıktan sonra hizmet bekleyen diğer cadde ve sokaklara yöneleceğiz.Bugüne kadar verdiğimiz sözleri yerine getirmenin huzurunu ve mutluluğuyla daha çok hizmet üretmek istiyoruz.” dedi.

Kaynak: Diyarbakır Söz