Görüş Bildir

Başoğlu yıllar sonra Sason'da

Başoğlu yıllar sonra Sason'da

Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Başoğlu, uzun yıllar önce İlçe Jandarma Asayiş Bölük komutanlığı görevinde bulunduğu Sason ilçesini ziyaret etti. İlçenin kanaat önderleriylende bir araya gelen Başoğlu, Kaymakam ve İlçe Emniyet müdürü ile Jandarma Komutanıylanda görüştü.

DİYARBAKIR-Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Başoğlu, önceki dönemlerde İlçe Jandarma Asayiş Bölük Komutanı olarak görev yaptığı Batman’ın Sason ilçesini ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu.

SASON TEMASLARI                                        

Tuğgeneral Başoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği ilçede, Kaymakam Abdullah Özadalı, İlçe Jandarma Asayiş Bölük Komutanı Binbaşı Muhammed Topal, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Murat Sudagezer, güvenlik korucuları ve ilçedeki kanaat önderleri tarafından karşılandı. Kaymakamlıkta kendisini karşılayanlarla bir süre sohbet eden Tuğgeneral Başoğlu, daha sonra ilçede faaliyet gösteren Çok Amaçlı Toplum Merkezi ile askeri birlikleri ziyaret ederek incelemelerde bulundu.  Ziyarette Başoğlu’na İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak eşlik etti.