Görüş Bildir

Camide büyük skandal!

Bilal Kısa ve ismi bilinmeyen bir modelin Kocatepe Camii'nde çektiği skandal görüntüler büyük tepki çekti. Çekimi yapan yönetmen tepkiler sonrası "Dinle şaka olmaz ama sanat ya sıkıntı yok" ifadeleriyle pişkin bir şekilde kendini savundu.

Camide büyük skandal!

Ankara'nın en büyük camisi olarak bilinen Kocatepe Camii, ibadet eden milyonlarca vatandaşa kapılarını açıyor.

Öte yandan sosyal medyada camide çekilen görüntülerle bir skandala imza atıldı.

DİNİ DEĞERLERİMİ AYAKLAR ALTINA ALDILAR

Bilal Kısa isimli yönetmen ve gerçek adı bilinmeyen bir model, Kocatepe Camii'nde çektiği görüntülerle dini değerleri ayaklar altına aldı.

KISA TİŞÖRT, TAKKE VE TESPİH İLE POZ VERDİ

Kısa bir tişört ile eteğini yukarıya çeken model, başörtüsü, takke ve tespihi de boynuna aksesuar olarak kullanıp poz verdi.

"ZITLARIN BÜYÜSÜ" İFADELERİYLE SERVİS EDİLDİ

Camide verilerek dini değerleri ayaklar altına alınan görüntüler 'zıtların büyüsü' ifadesiyle sosyal medyada paylaşıldı. Sosyal medya üzerinden İngilizce olarak yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

Beyaz kırpılmış tişörtün modern asi aurası, işlemeli kırmızı zemin, eteğin ortaya çıkardığı geleneksel zarafetle çarpıcı bir şekilde uyum sağlıyor. Kafasını süsleyen beyaz takke ve boynunu örten 99 boncuklu tespih, maneviyatın ve iç huzurun vücut bulmuş halini simgeliyor.

PİŞKİN SAVUNMA: DİNLE ŞAKA OLMAZ AMA SANAT YA SIKINTI YOK

Öte yandan sosyal medyadan binlerce tepkinin yağdığı görüntülere yönetmen Bilal Kısa'dan skandal bir savunma geldi. Kısa tepkilere karşı "Dinle şaka olmaz ama sanat ya sıkıntı yok." cevabını verdi.

Kaynak: Diyarbakır Söz

Etiketler:

Editor Hakkında

Haber Merkezi