Görüş Bildir

İdlib son dakika şehit! Yürekler kor oldu

İdlib'den son dakika şehit haberi geldi. İdlib'de 1 askerin şehit düştüğü açıklanırken iki askerin de yaralandığı Milli Savunma Bakanlığı tarafından duyuruldu. Saldırıda Samsunlu Piyade Uzman Onbaşı Ercan Zengin'in şehit oldu,

İdlib'den son dakika şehit haberi geldi. İdlib'de 1 askerin şehit düştüğü açıklanırken iki askerin de yaralandığı Milli Savunma Bakanlığı tarafından duyuruldu. Saldırıda Samsunlu Piyade Uzman Onbaşı Ercan Zengin'in şehit oldu,

MSB’nin açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

* İdlib'de 05 Haziran 2020 tarihinde, Zırhlı ambulans aracına yapılan saldırı neticesinde bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, iki silah arkadaşımız yaralanmıştır.

* Bölgede tespit edilen hedefler ateş destek vasıtalarımızla derhal ateş altına alınarak gerekli karşılık verilmiştir.

* Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimiz için acil şifalar dileriz.

SAMSUN’A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Saldırıda Samsunlu Piyade Uzman Onbaşı Ercan Zengin’in şehit olduğu bildirilirken, yetkililer tarafından İlkadım ilçesinde yaşayan ailesine acı haber verildi. 
Etiketler: | |