Görüş Bildir

ofis - diyarbakır söz Haberleri

Beşikci, pandemi denetimine çıktı

Beşikci, pandemi denetimine çıktı

İçişleri Bakanlığının 81 il valiliğine gönderdiği 'Covid-19 tedbirleri kapsamında denetimler' konulu genelgenin ardından harekete geçen Diyarbakır Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, Yenişehir'de
Kapalı alanda virüs tedbirleri

Kapalı alanda virüs tedbirleri

Fabrika, market, atölye, plaza gibi kapalı iş yerleri ve ofis çalışma alanlarında koronavirüse karşı alınması gereken önlemleri içeren broşür hazırlandı.
Hayata dönüş

Hayata dönüş

"Ölüm ve yaşam" arasındaki anı yaşayan Şeyhmus Bağran, "arabada bir yangın mı çıkıyor diye arkaya bakıp, döndüğüm, sonrasını hatırlamıyorum" dedi.
Ofis egzersizleri şart!

Ofis egzersizleri şart!

Boyun ağrısından korunmak için ofiste hareketinizi arttırmalı ve düzenli olarak egzersizler yapmalısınız. Kasları germeye, güçlendirmeye ve eklemleri stabilize etmeye yönelik egzersizleri her gün yapmalısınız.
Ofisin çehresi değişiyor

Ofisin çehresi değişiyor

Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesine bağlı Ofis semtinde kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor. Eski binaların yerini modern binalara bırakmaya başladığı Ofis semti, eski canlılığına kavuşacağ
Arkadaşlarının ofisini basan kızlar terör estirdi

Arkadaşlarının ofisini basan kızlar terör estirdi

Batman’da 3 kız, arkalarından konuştuğunu ileri sürdükleri kız arkadaşlarının ofisini bastı. Ofiste, kız arkadaşlarını bıçakla tehdit edip, döven kızlar, bu anları da telefonlarıyla çekerek, sosyal medya hesaplar
İlla biri mi ölmeli?

İlla biri mi ölmeli?

Ofis Yeraltı çarşısının üstündeki demir yığınları görüş açısını kapattığı için yayalar için "büyük tehdit" oluştururken, vatandaşlar "İlla biri mi ölmesi lazım" diyerek tepki gösterdi.
Esnaf; İçimiz kan ağlıyor

Esnaf; İçimiz kan ağlıyor

Sur içinde yaşanan terör olaylarından sonra Ofis yer altı çarşı'da müşteri sayısının minimuma indiğini söyleyen çarsı esnafı cirolarındaki kaybın da geçen seneyle kıyaslandığında yüzde 50 civarında oldu
Kardeşlik için  sende sarıl!

Kardeşlik için sende sarıl!

Diyarbakır'da bir grup liseli öğrenci ‘ Irkçılık yapan bizden değildir (hadisi şerif)’ temasıyla sosyal deney başlatarak, vatandaşlarla kuçaklaşma kampanyası başlattı.
Diyarbakır'ın iki yüzü

Diyarbakır'ın iki yüzü

DİYARBAKIR'da operasyonların devam ettiği merkez Bağlar İlçesi ile Yenişehir İlçesini birbirine bağlayan Ofis alt geçidine polis tarafından bariyerlerin konuldu. Çatışmalar nedeniyle gece elektriklerin kesik olduğu Bağlar karanlığa gömülürken, 100 metre gerisindeki Yenişehir'in ışıl ışıl görüntü ise
Stk'lar Lanet Getirdi!

Stk'lar Lanet Getirdi!

DİYARBAKIR'da bir grup Hüda-Parlı ile İslami sivil toplum kuruluşu üyeleri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in(S.A.V) kadınlarla ilgili "Cennet annelerin ayakları altındadır" hadis-i şerifine atıfta bulunularak çizilen karikatürün yer aldığı Özgür Gündem gazetesini tekbir getirerek protesto etti.
Yürüyüş çağrısı  karşılık bulmadı

Yürüyüş çağrısı karşılık bulmadı

Demirtaş'ın, PKK'ya yönelik operasyonların sürdüğü Sur ilçesine yürüyüş çağrısı kentte ilgi görmedi. Kentin bazı bölgelerinde toplanan az sayıdaki gruplara müdahale edildi.
Ofiste Gerilim!

Ofiste Gerilim!

Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki terör operasyonlarını bahane ederek izinsiz gösteri düzenlemek isteyen gruba güvenlik güçleri müdahale etti.
Ofis yine karıştı

Ofis yine karıştı

Operasyonları protesto etmek amacıyla Ofis semtinde yolu trafiğe kapatıp gürültü eylemi yapanlara polis müdahale etti. Panzerlerden tazyikli suyla müdahale eden polis, 3 kişiyi gözaltına aldı.
SON DAKİKA! Diyarbakır karıştı (Video)

SON DAKİKA! Diyarbakır karıştı (Video)

Diyarbakır Sur’da sokağa çıkma yasağını protesto etmek için bugün saat 13:00’da koşuyolundan yürüyüş yapan göstericilere Ofis Gevran Caddesi’nde polis tarafından müdahalede bulunuldu. Semtte gerginlik sürüyor.
SON DAKİKA! Diyarbakır Ofis’te olaylar çıktı (Video)

SON DAKİKA! Diyarbakır Ofis’te olaylar çıktı (Video)

Diyarbakır’ın Merkez Sur İçinde sokağa çıkma yasağı 8. Gününe girdi. Sokağa çıkma yasağını protesto etmek isteyen bir grup genç Ofis Gevran Caddesini trafiğe kapattı. Bir süre havai fişeklerle eylem yapan gruba zırhlı araç ve TOMA’lar biber gazı ve tazyikli suyla müdahale etti.
Kendini yakmak istedi

Kendini yakmak istedi

Diyarbakır’da bir sivil toplum kuruluşunun başkanlığını yapan S.K. isimli şahsın kendisini zorla pazarladığını ileri süren İ.B. (24) adlı kadın, cadde ortasında soyunup, üzerine benzin dökerek, kendisini yakmak istedi. Polis, uzun süren uğraşlar sonucu, İ.B.’yi etkisiz hale getirdi.
Google, Microsoft’a savaş açtı

Google, Microsoft’a savaş açtı

Google, kullanıcıların %90’ının Microsoft Ofis’in gelişmiş özelliklerine ihtiyacının olmadığı açıklamasını yaparak Microsoft’a savaş ilan etti.
İşte Google'ın yeni ofisi!

İşte Google'ın yeni ofisi!

Google'ın Londra'daki yeni ofisinden fotoğraflar ortaya çıktı! İşte arama devinin renkli ofisi...