Görüş Bildir

Küçük Oyuncunun Ailesi İfşa Edilen Notlar İçin Savcılığa Başvurdu

 Küçük Oyuncunun Ailesi İfşa Edilen Notlar İçin Savcılığa Başvurdu

Kendisini Öyle bir Geçer Zamanki dizisinde Osman karakteri tanıtan 9 yaşındaki Emir Berke Zincidi'nin okul notları sosyal medyada ifşa edilince ailesi savcılığa başvurdu.Baba Zincidi şikâyet dilekçesinde, 22 Ocak'ta Milli eğitim Bakanlığı'nca oğlu Emir'e tahsis edilmiş olan e-okul sayfasına izinsiz şekilde girildiğini kaydetti.

Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre Küçük Ağa rolü ile ünlenen TV dizilerinin sevilen ismi Emir Berke Zincidi'nin babası Berkant Zincidi, savcılığa başvurarak oğlunun e-okul sistemindeki kişisel bilgilerinin ifşa olduğunu kaydetti.Baba Zincidi şikâyet dilekçesinde, 22 Ocak'ta Milli eğitim Bakanlığı'nca oğlu Emir'e tahsis edilmiş olan e-okul sayfasına izinsiz şekilde girildiğini kaydetti.TC kimlik numarası, okul numarası ve şifre gibi sisteme giriş için gerekli olan bilgilere ne şekilde ulaşıldığını anlamadığını kaydeden baba, bu bilgilerin bir de sosyal medyada paylaşıldığını belirtti.Baba Zincidi; "Ali Türk" rumuzlu kullanıcı tarafından izinsiz olarak yayımlanan video ile oğluna ait özel hayatın alenen ifşa edildiğini ileri sürdü.savcılık, Berkant Zincidi'nin şikâyeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlattı. Kenidisini Öyle bir Geçer Zamanki dizisinde Osman karakteri tanıtan 9 yaşındaki Emir Berke Zincidi yeni dizisinde herkese İllallah çektirdi. Bu seferde Nusret Restoran dışında başka bir yerden et yemediğini iddia eden Emir Berke Zincidi Ekibe isyan ettirdi.

Bir Deniz Hikayesi’ dizisinin 9 yaşındaki oyuncusu Emir Berke Zincidi, istekleriyle ‘yok artık’ dedirtti. Bir önceki dizisi olan ‘Küçük Ağa’da da kaprisleriyle çalışanlara zor anlar yaşatan hatta bir oyuncunun seti terk etmesine neden olan çocuk yıldız, yeni çalışmasında da izlediği yolla ‘huylu huyundan vazgeçmez’ sözünü doğrular nitelikte davranışlarda bulunuyor.

EKİBİ İSYAN ETTİRDİĞİ SÖYLENDİ

Çekimlerine İstanbul’da başlanılan ve Marmaris Bozburun’da devam eden dizinin setinde et krizine giren oyuncu, ekibi şimdiden bezdirdi. Nusret Restoran dışında başka bir yerden et yemeyen oyuncunun bu isteği için set ekibinin, işletmenin Bodrum şubesinden özel olarak et getirdiği iddia edildi.

Bu zahmetle iş için 110 km yol alan set görevlilerinin ise bu duruma isyan ettiği öğrenildi.Setin İstanbul ayağında da aynı tutumu sergilediği söylenen Emir Berke Zincidi'yle ilgili bir başka iddia ise kaprisleri nedeniyle yapımda babasını canlandıracak oyuncunun bulunamaması yönündeydi. Teklifi ilk kabul eden Emre Kızılırmak'la kamera karşısına geçildi.

EMİR BERKE ZİNCİDİ KİMDİR?

Emir Berke Zinci’di 2005 yılında Ankara’da doğmuştur.Küçük yaşta annesi ve babası tarafından ajansa yazdırıldıktan sonra çeşitli katalog ve reklam filmlerinin çekimlerinde oynamıştır.Şöhretin kapılarını 2009 yılında “Bu Kalp Seni Unutur mu?” dizisi ile başladı. Daha sonrasında 2012 yılının eylül ayında 100 çocuk oyuncu arasından seçilen Emir Berke Zincidi “Öyle Bir Geçer Zaman ki” adlı dizide Osman karakterini canlandırdı. Ünlü oyuncu bu diziden ayrıldıktan sonra Kanal D’de yayınlanan “Küçük Aga” dizisinde Mehmet Can adlı karakteri canlandırıyor.Ünlü oyuncu bu aralar kazandığı para ile yatırım yapan ünlü oyuncu kazandığı para ile gündeme gelmektedir.

Zincidi’nin Adalar manzaralı 16’ncı kattaki provence tarzda dekore edilmiş dairesinin satış sözleşmesini annesi Sevgi Zincidi ve babası Berkant Zincidi noter huzurunda küçük yıldız adına imzaladı.Ünlü oyuncu her ay 3.500 tl buradan kira ücreti alacak.Emir Berke Zincidinin Küçük Aga Dizisinde bölüm başında 15.000 (On Beş Milyar) aldığı söyleniyor.Emir Berke Zinci’di son olarak ünlü sanatçı Selami Şahin ile birlikte oynadığı bonus kafa reklam filminden 700 bin tl aldığı söylenen rakamlar arasında.

internet ajans