17 Mart reyting sonuçları | Kirli Sepeti, Teşkilat, Yargı, Benim Ailem, Kim Milyoner Olmak İster reyting sonuçları açıklandı mı?

17 Mart Pazar günü Kirli Sepeti, Teşkilat, Kim Milyoner Olmak İster, Yargı, Münir Özkul ve Adile Naşit’li Benim Ailem, Kim Milyoner Olmak ister? Ve Survivor All Star’ın yeni bölümü. Peki 17 Mart reyting sonuçlarının birincisi kim olacak?

17 Mart reyting sonuçları | Kirli Sepeti, Teşkilat, Yargı, Benim Ailem, Kim Milyoner Olmak İster reyting sonuçları açıklandı mı?

17 Mart Pazar günü televizyonlarda aksiyon gerilim ve gizem dolu Yargı. 17 Mart Pazar günü reyting sonuçlarında liderliği kim alacak?

SURVİVOR ALL STAR

Pazar günlerinin reyting birincisi Survivor All Star yarışma programı 10 Mart’ta lider olduğu gibi 17 Mart reyting sonuçlarında da lider olur mu? Survivor All Star bu haftanın da birincilik adayı.

TEŞKİLAT

TRT 1’de 100. Bölümüyle ekrana gelen casus-gerilim temalı Teşkilat 10 Mart reyting sonuçlarında ikinciliği alan yapım. Teşkilat bu hafta liderliği Survivor All Star’ın elinden alabilecek mi?

KİRLİ SEPETİ

Now TV’de her Pazar akşamı yayınlanan Kirli Sepeti’nde Hayriye’nin replikleri herkes tarafından ilgiyle takip ediliyor. Son haftalarda reyting sıralamasında 3. Sırayı alan komedi-dram dizisi Kirli Sepeti’nde gizem büyüyor.

Kirli Sepeti 17 Mart Pazar günü bakalım kaçıncı olacak?

YARGI

Kanal D’de 87. Bölümüyle ekrana gelen Yargı gizem severlerin tercihi. Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in başrollerini paylaştığı dizide bu hafta Ceylin, Yekta'nın nikahına gitmeden Ilgaz'la plan yapmak için yanına gider. Ancak Ilgaz, Yekta'nın dosyada adı geçtiği için nikaha gitmek istemediğini söyler. Ceylin dava dosyası hakkında bilgi vermek istemeyen Ilgaz'a bozulur.

10 Mart reytinglerinde 5. Olan Yargı dizisi bu hafta sırasını değiştirebilecek mi?

17 Mart reyting sonuçları açıklandığında buradan okuyabilirsiniz.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 SURVIVOR ALL STAR TV8

2 TESKILAT TRT 1

3 YARGI KANAL D

4 GULBIN TOSUN ILE NOW ANA HABER HAFTA SONU NOW

5 KIRLI SEPETI NOW

6 SURVIVOR ALL STAR OZET TV8

7 PROF. DR. NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR ATV

8 SHOW ANA HABER SHOW TV

9 BIZIM AILE (T.S) SHOW TV

10 KANAL D ANA HABER KANAL D

Kaynak: Diyarbakır Söz