4 Nisan reyting sonuçları | Aldatmak, İnci Taneleri, Kül Masalı, Sakla Beni, Güldür Güldür Show reyting sonuçları açıklandı mı?

4 Nisan Perşembe İnci Taneleri, Survivor All Star Eleme Gecesi, Aldatmak, Sakla Beni, Güldür Güldür Show ve Hudutsuz Sevda dizileri reyting birinciliği için yarıştı. 4 Nisan Perşembe reyting sonuçlarında seyirci kimi birinci yaptı?

4 Nisan reyting sonuçları | Aldatmak, İnci Taneleri, Kül Masalı, Sakla Beni, Güldür Güldür Show reyting sonuçları açıklandı mı?

4 Nisan Perşembe reyting birincisi olmak için izleyici çekmeye çalışan dizi ve yapımları sizler için derledik. Hangi dizi ya da program reyting sonuçları açıklandığında birinci olacak?

İNCİ TANELERİ

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosu ve başrolünü yaptığı İnci Taneleri reyting sonuçlarının favorilerinden. Hatta herkesin birinci gözüyle baktığı dizi demek daha doğru. İnci Taneleri 28 Mart reyting sonuçlarında da birinci olmuştu.

ALDATMAK

Başrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu gibi isimlerin olduğu dram dizisi Aldatmak ATV ekranlarında her Perşembe yayınlanıyor. 64. Bölümüyle ekrana gelen Aldatmak drama severlerin tercihi.

HUDUTSUZ SEVDA

NOW TV’de her Perşembe ekrana gelen aksiyon ve romantizm ağırlıklı Hudutsuz Sevda son haftalarda reyting sıralamasında ilk 3’te yer alıyordu. Ancak Hudutsuz Sevda 28 Mart reyting sonuçlarında bir numara yükselerek ikinci oldu. Hudutsuz Sevda bakalım bu hafta kaçıncı olacak?

SURVİVOR ALL STAR ELEME GECESİ

TV 8’de yayınlanan Survivor All Star Eleme gecesi bölümüyle ekranlara geldi. Yarışmacıların canhıraş mücadeleri izleyenleri nefessiz bırakırken Survivor All Star’ın son iki haftadaki reyting performansı düşüyor gibi görünüyor. 4 Nisan Perşembe reyting sonuçlarında Survivor kaçıncı olacak?

KÜL MASALI

TRT 1'de 7. bölümüyle ekrana gelen romantik-dram dizisi Kül Masalı reytinglerde istenilen başarıyı gösteremedi.

4 Nisan Perşembe reyting sonuçları açıklandığında haberimizden okuyabilirsiniz.

Kaynak: Diyarbakır Söz