Görüş Bildir

Asla Vazgeçmem 4 Şubat Perşembe neler oldu ! Asla Vazgeçmem 41. bölüm fragmanı yayınlandı

Asla Vazgeçmem 4 Şubat Perşembe neler oldu ! Asla Vazgeçmem 41. bölüm fragmanı yayınlandı

Perşembe akşamlarının heyecan dozu yüksek dizisiAsla Vazgeçmem 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamı ekrana gelecek olan Asla Vazgeçmem 41. bölüm fragmanında nefes kesen anlar yaşanacak. Asla Vazgeçmem 41. bölüm fragmanı nda Yiğit ve Nur dengesi bozuluyor.Asla Vazgeçmem son bölüm neler oldu? Asla Vazgeçmem 41. bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...

Perşembe akşamlarının heyecan dozu yüksek dizisiAsla Vazgeçmem 41. bölüm fragmanı  yayınlandı. Perşembe akşamı  ekrana gelecek olan Asla Vazgeçmem 41. bölüm fragmanında nefes kesen anlar yaşanacak. Asla Vazgeçmem 41. bölüm fragmanı nda Yiğit ve Nur dengesi bozuluyor.Asla Vazgeçmem son bölüm neler oldu? Asla Vazgeçmem 41. bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...

ASLA VAZGEÇMEM SON BÖLÜM TIKLA İZLE 

“Asla Vazgeçmem”in 40. Bölümünde; Yiğit ve Nur’un arası henüz düzelmemişken, Almanlarla yapılacak ortaklık için gelen bir Türk İş adamının Nur’u tanıması nedeniyle tekrar iyice gerginleşecektir. Nur eski mahallesinde tanıdığı olan Fatih’i yıllardır görmemiştir. Birden karşısına Kozan Şirketi'nde çıkması onun için de tam bir sürprizdir. Yiğit’in baba bir anne ayrı kız kardeşi Yağmur Kozan’ı eve getirmesi Aytül için kabul edilebilecek bir durum değildir. Yiğit ile aralarında büyük çatışma yaşanır. Ancak zaten Yağmur’un da bu evde kalmaya hiç niyeti yoktur. Nazan Elmas’ı rahatsız etmek için elinden geleni yapmaktadır.  Ancak onun Cahit’in odasına taşınmasını öğrenmesi gözünü iyice karartır, kendi canını tehlikeye atarak, Elmas’ı çok zor bir durumda bırakır.Fatih ile Nur’un eski tanışıklıkları konusunda detayları Nur’dan öğrenemeyince çıldıran Yiğit’e cevabı İclal getirecektir.

Tolgahan Sayışman, Şafak Pakdemir ve Amine Gülşe gibi başarılı isimlerin başrollerini paylaştığı Asla Vazgeçemem 36 bölümü ile bu akşam izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki herkesin merakla beklediği dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar…

Birbirlerine bir türlü kavuşamayan Yiğit ve Nur’un imkansız aşkını konu alan Asla Vazgeçmem’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Nefes kesen, heyecan dolu, bol entrikalı senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyen herkesi kendine hayran bırakan dizide Yiğit ve Nur arasında yine gerilim yaşanıyor. Yiğit ve İclal yeniden evleniyor mu?

Ocak ayı ile birlikte bizlerle olacak büyük bir aşkın hikayesi Asla Vazgeçmem izle geliyor. Bizler daha dizi başlamadan sizleri dizi hakkında bilgilendirmek için araştırmalar yaparak dizinin konusu gibi konuları sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda açtığımız bu konuda izleyicilerin merak ettiği konulardan birisi olan Asla Vazgeçmem Konusu adlı yazımızı hazırladı. Asla Vazgeçmem bir birine ilk görüşte aşık olan bir çiftin bir günde hayatlarının raydan çıkmasını ve değişimini konu alıyor.

Dizinin Konusu ise Şu Şekilde Olacak ;

Show TV’den ekranlara bomba gibi düşen bir yıldırım aşkı hikayesi: “Asla Vazgeçmem”

Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün üstlendiği “Asla Vazgeçmem”’in senaryosunu ise Sırma Yanık ve Melis Civelek kaleme alıyor.

Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman) . Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık: Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pakdemir) ve Nur(Amine Gülşe). Sevda Kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh... Ya kafes onları boğacak... Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak...

Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman) . Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık. Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pakdemir) ve Nur (Amine Gülşe). Sevda Kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh.. Ya kafes onları boğacak… Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak…

Büyük bir heyecan içerisinde beklenen yapım için bütün çalışmalar hazırlandı ve çekimlerin başlaması için gün sayıyor. Daha önceki konularımızı inceleyerek dizi hakkında detaylı bilgileri bulmanız mümkün. Dizinin başrol oyuncuları Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe haricinde bir çok önemli ismi kadrosuna kattı. Bu isimlerden en önemlisi ise Şafak Pekdemir olacak. Son sinema filmi olan İncir Reçeli 2 ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncunun performansı merak ediliyor.

TOLGAHAN SAYIŞMAN

Tolgahan Sayışman, 17 Aralık 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Baba tarafı Selanik’li anne tarafı Trabzon’ludur. Nil adında bir kız kardeşi var. Kadıköy İntaş Lisesini bitirdikten sonra Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. 2002 yılında katıldığı Best Model of Turkeyyarışmasında birinciliğiKıvanç Tatlıtuğ’a kaptırdı. 2004 yılında Manhunt of Turkey ve 2005 yılındaGüney Kore'de yapılanManhunt Internationalyarışmalarında birinciliği elde etti.

Tolgahan Sayışman, Ekoldrama ve Ayla Algan'dan uzun süre oyunculuk eğitimi aldı. Ardından dizilerde rol aldı. Özellikle izlenme rekorları kıranElveda Rumeli dizisinde canlandırdığı "Karakalpaklı Mustafa" rolüyle dikkatleri üzerine çekti.

2009 yılında "Aşk Geliyorum Demez" adlı filmde Bergüzar Gökçe Korel ile başrol oynadı.

2010 yılının eylül ayında başlayan ve 2014 yılına kadar devam eden "Lale Devri" adlı dizide Tolgahan Sayışman, Selen Soyder, Hatice Aslan, Korel Cezayirli,Gül Onat, Kenan Bal ile birlikte başrol oynamıştır.

Tolgahan Sayışman, 2012 yılında model ve oyuncu Selen Soyder ile birlikte olmaya başlamıştır.

Filmleri :

2004 - Avrupa Yakası

2006 - Acemi Cadı

2006 - Esir Kalpler

2006 - Maçolar

2007 - Dicle

2007 - 2009 - Elveda Rumeli

2007 - Hepsi1

2008 - Aşk Tutulması

2009 - Kavak Yelleri

2009 - Aşk Geliyorum Demez

2010 - 2014 - Lale Devri

2014 - Büyük Sürgün

AMİNE GÜLŞE

2014 yılının “Miss Turkey” güzellik yarışması birincisidir. Amine Gülşe, 1993 yılındaİsveç’de doğmuştur. Babası Irak Kerküklüdür. Babası Galatasaray’da disk atıcısıyken İsveç’e transfer olduktan sonra oraya yerleşmişler. Amine Gülşe de bu sebeble İsveç’te doğdu. Lise eğitimini İsveç'te İnternational High School Of The Guthenburg Region’da tamamladı.

2013 yılında abisi ve işlerinden dolayı babasını İsveç’te bırakarak annesi ile beraber İzmir'e gelerek yerleşti.

Yarışmaya İzmir’den katılarak 2014 yılında “Miss Turkey” güzellik yarışması birincisi oldu. Star tv.de yayınlanan Elidor Miss Turkey yarışmasını Kadir Doğuluve Yasemin Allen birlikte sundu. 1. olan Amine Gülşe Türkiye’yi Miss World (Dünya Güzellik)yarışmasında temsil edecek. 14 Aralık 2014 tarihinde Londra'da gerçekleştirilen Miss World Güzellik yarışmasında dereceye giremedi, birinci olanGüney Afrika Cumhuriyeti güzeli Rolene Strauss oldu.

Amine Gülşe, dünyaca ünlü Rus manken İrina Shayk’a benzemektedir.

2015 yılında "Asla Vazgeçmem" adlı dizide Tolgahan Sayışman ve Şafak Pekdemir ile beraber başrolde oynamıştır.

Filmleri ve Dizileri :

2015 - Asla Vazgeçmem (Nur) (TV Dizisi)