Görüş Bildir

Bade işçil ile Malkoç Süalp çifti boşanmadan kıl payı kurtuldular, kimdir?

Bade işçil ile Malkoç Süalp çifti boşanmadan kıl payı kurtuldular, kimdir?

Haftalardır karşılıklı açıklamalar yapıp birbirlerini suçlayan güzeller güzeli oyuncu Bade İşçil ile iş adamı Malkoç Süalp çifti boşanmaktan vazgeçti.

Haftalardır karşılıklı açıklamalar yapıp birbirlerini suçlayan güzeller güzeli oyuncu Bade İşçil ile iş adamı Malkoç Süalp çifti boşanmaktan vazgeçti.

Akşam’ın haberine göre İki aydır birlikte yaşadıkları konuşulan ve en son 10 günlük bir yurtdışı seyahatine çıkan ikili, birbirlerine açtıkları davanın reddini istedi. İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmada taraflar katılmazken avukatlar hazır bulundu. Her iki tarafın avukatı da davanın reddini isterken mahkeme hakimi de bu isteği onayladı.

Bade İşçil Kimdir?

Bade İşçil, 8 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Ailesi zamanında Bulgaristan ve Romanya taraflarından göç edip İstanbul’a gelmiş. 1999 da anne babası boşanmış. Annesi Kadriye Hanım'la abisi Nişantaşı’nda oturuyorlar. Cenevre Maratonu’nda 1600 kişi içinden 146’ncı oldu.

 Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden mezun oldu. Barış Manço'nun cenazesinde Mahsun Kırmızıgül'ün onu fark etmesiyle neredeyse beş yıllık bir ilişki de başlamış oldu.

Ekrana profesyonel olarak çıkışı Star'da yayınlanan Evlere Şenlik isimli programı sunarak oldu. Oyunculuğa geçişi ise yönetmen Andaç Haznedaroğlu sayesinde oldu, İlk dizisi “Gülpare” dizisidir. İpek Bilgin ve Ümit Çırak’dan oyunculuk dersleri aldı.

2007 yılında Cine5 kanalında yayınlanan “Metropol Cafe” isimli komedi dizisinde rol aldı. 2009-2011 yılları arasında Ay Yapım'ın “Ezel” dizisinde Şebnem Sertuna karakterini canlandırdı. Ezel dizisi bittikten sonra “Kuzey Güney” dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Merve Boluğur, Mustafa Avkıran, Semra Dinçer, Zerrin Tekindor, Hale Soygazi, Kaan Taşaner ile birlikte oynadı.

Moda ve Tasarım eğitimi alan Bade İşçil, ilerde tek amacının kendi adını taşıyan bir modaevi açıp, haute-couture elbiseler tasarlamak olduğunu söylüyor.

Uzun ve hızlı yürüyüşler yapan Bade İşçil, 2010 yılında “Becel” yağlarının marka yüzü oldu, reklamlarında oynadı.

Bade İşçil, 31 Mayıs 2013 tarihinde işadamı Malkoç Sualp ile evlendi. 9 Ağustos 2014 tarihinde Azur adında bir erkek çocuğu oldu. 2015 yılının Temmuz ayında boşanma davası açtı.

Filmleri

2006 - Gülpare

2007 - Metropol Cafe

2009-2011 - Ezel

2011-2013 - Kuzey Güney

Ödülleri

2012- Ayaklı Gazete TV Yıldızları, En İyi Yardımcı Kadın Drama Oyuncusu, Kuzey Güney

2012- Galatasaray Üniversitesi, En İyi Kadın Oyuncu, Kuzey Güney