Görüş Bildir

Kiralık Aşk'ın adonisli çocuğu Barış Arduç, Deliha ve Yalan Dünya'nın delisi Gupse Özay ile ayrılık haberlerini yalanladı! Elçin Sen Bu Kimdir?

Kiralık Aşk'ın adonisli çocuğu Barış Arduç, Deliha ve Yalan Dünya'nın delisi Gupse Özay ile ayrılık haberlerini yalanladı! Elçin Sen Bu Kimdir?

Güzellergüzeli komedi oyuncusu ve sanarist olan Gupse Özay ve StarTV’nin fenomen dizisi Kiralık Aşk’ın Ömer karakterini canlandıran Barış Arduç çiftinin geçtiğimiz günlerde ayrıldıkları haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Yakışıklı oyuncu Barış Arduç, Zubizu Yılbaşı Alışveriş günleri’ne katıldı. Kiralık Aşk dizisinin Ömer’i yani Barış Arduç, Güpse Özay ile aralarında çıkan ayrılık haberlerini yalanladı.

Güzellergüzeli komedi oyuncusu ve sanarist olan Gupse Özay ve StarTV’nin fenomen dizisi Kiralık Aşk’ın Ömer karakterini canlandıran Barış Arduç çiftinin geçtiğimiz günlerde ayrıldıkları haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Yakışıklı oyuncu Barış Arduç, Zubizu Yılbaşı Alışveriş günleri’ne katıldı. Kiralık Aşk dizisinin Ömer’i yani Barış Arduç, Güpse Özay ile aralarında çıkan ayrılık haberlerini yalanladı.

Zubizu Yılbaşı Alışveriş günleri’ne katılan Kiralık Aşk dizisinde Elçin Sangu ile başrolleri paylaşan Barış Arduç,  Deliha filminde tamışıp büyük aşk yaşadığı şu sıralar Dacia’nın reklam yüzü Gupse Özay ile aralarında çıkan ayrılık haberlerini yalanladı.

Cemiyetin sayılı isimleri Volkswagen Arena’da bir araya geldi. Bu isimler arasında İpek Dedeman ve Ceylan Sohtirik’de vardı. Bu ikilinin Barış Arduç ile hatıra fotoğrafı çektirmesi gözlerden kaçmadı.

Muhabirlerden Barış Arduç’a Gupse Özay sorusu

Büyük ilgi gören Barış Arduç muhabirlerin sorduğu ayrılık soruna şu şekilde cevap verdi…

“Çıkan haberler yalan. Nasıl böyle haberlerin çıktığını da bilmiyorum.“

Kiralık Aşk

Kiralık Aşk, baş rollerini Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar ve Levent Ülgen'in paylaştığı Star TV'nin 2015 yapımı romantik komedi dizisidir.

Konusu

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından biri olan Ömer'i kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçek arkadaşlarıdır. Bu korkunç karmaşada, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?

Oyuncular

Elçin Sangu - Defne Topal

Barış Arduç - Ömer İplikçi

Salih Bademci - Sinan Karakaya

Sinem Öztürk - Yasemin Kayalar

Nergis Kumbasar - Neriman İplikçi

Levent Ülgen - Necmi İplikçi

Ferdi Merter - Hulusi İplikçi

Ayberk Atilla - Sadri Usta

Melisa Şenolsun - Sude İplikçi

Leyla Lydia Tuğutlu - İz (konuk oyuncu)

Devrim Yalçın - Deniz Tranba

İsmail Karagöz - Şükrü

Hande Ağaoğlu - Mine

Hikmet Körmükçü - Türkan Topal

Melisa Giz Cengiz - Esra Topal

Kerem Fırtına - İsmail

Sanem Yeles - Nihan İyigünler

Onur Büyüktopçu - Koray Sargın

Osman Akça - Serdar Topal

Ragıp Gülen - Zübeyir Taşçalan

Ender Sakallı - Vedat (diziden ayrıldı)

Barış Arduç Kimdir?

Barış Arduç, 1987 yılında İsviçre 'de emlakçılık yapan bir anne babanın ortanca çocuğu olarak dünyaya geldi. Aslen Arnavut 'tur. Ağabeyi Onur Arduç ve kardeşi Mert Arduç ile beraber 3 kardeştir. İlkokulu Sakarya ve Gölcük'te, ortaokulu Bolu da okuyan Arduç, lise son sınıfta ailesiyle beraber İstanbul'a gelerek ortaöğrenimini burada tamamladı. Liseden mezun olduktan sonra Kayseri'de spor akademisini kazandı fakat ilk yılında okula adapte olamayınca İstanbul'a geri döndü. Aktif olarak yüzme, dalgıçlık, futbol, basketbol, hentbol gibi spor dallarıyla uğraşmasının yanı sıra Türkiye Sualtı Sporları Federasyonuna bağlı olarak Şile'de 8 yıl cankurtaranlık yaptı. Daha sonra tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanışıp Ekol Drama'da oyunculuk eğitimi aldı. Ardından Sadri Alışık Tiyatrosu'nda teatral eğitimine katıldı. Arduç, ilk olarak 2011 yılında Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır.

Barış Arduç Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet Avcıoğlu karakteriyle adını iyice duyurmuş, daha sonra Bugünün Saraylısı dizisinde Selim Bayraktar karakterine hayat vermiştir. 2015 Mart ayında ekrana gelen Racon: Ailem İçin adlı dizide Tekin Atan karakterini canlandırmaya başlamış, ancak dizi başarılı olamadığı için yayından kaldırılmıştır. Sadece Sen adlı sinema filminde de son sahnede oynamıştır.

14 Kasım 2014 tarihinde vizyona giren Deliha adlı sinema filminde rol alan ve Cemil karakterini canlandıran Arduç, şimdilerde ise Star TV'de yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide Ömer İplikçi karakteriyle başrol oynamaktadır. Barış Arduç 2015 yılında Derimod firmasının reklam yüzü oldu.Çekilen ilk reklam filmi Ekim ayında ekranlarda yerini aldı.

Elçin Sangu Kimdir?

Elçin Sangu, Çerkes asıllı olan Sangu, Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamış, daha sonra 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu olarak kazanmıştır.

Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başlamıştır. İlk olarak 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle tanınmıştır. Ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. Şimdilerde ise Star TV'de yayınlanan, başrollerini Barış Arduç ile birlikte paylaştığı Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakterini oynamaktadır.

Gupse Özay Kimdir?

Gupse Özay, Çerkes kökenli bir aileden İzmir'de dünyaya geldi. Çerkesçe olan adı "canımın içi" anlamına gelmektedir. Gupse Özay Ege Üniversitesi Radyo Tv ve Sinema bölümünde okumuştur. Üniversite yıllarında dostlarıyla çektikleri Yaman Yaşamışım adlı belgesel ile ödül almıştır.TRT’den, yapım şirketlerine; magazin dergilerinden dizi setlerine kadar kariyerine yarayacak her alanı denemiştir. Ve daha sonrasında 4 yıl reklam yazarlığı yapmış ve ardından işinden ayrılarak dizi sektörüne geçmiştir. Birkaç dizi denemesinden sonra,arkadaşlarıyla Psikolog skeçlerini gerçekleştirmiş; bu sayede de Yalan Dünya dizisinde rol kapmıştır. Ve yalan dünya dizisinin Nurhayat'ı olarak ekranlardaki yerini aldı. Bir araba firmasının da reklamında rol almıştır.

Gupse Özay 14 Kasım 2014 tarihinde çekimleri İzmir'de biten ve senaryosunu kendi yazdığı, yönetmenliğini Hakan Algül'ün üstlendiği ilk sinema filmi Deliha'da Zeliha karakteriyle izleyici karşısına çıktı.

Onur Büyüktopçu Kimdir?

Ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu 1982 yılında istanbul'da doğmuştur. 24 Nisan doğumlu Onur Büyüktopçu çocukluğunu İstanbul da geçirdi. Eğitim almak için İngiltere'ye giden Büyüktopçu Academy Of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de oyunculuk eğitimini tamamlayarak Türkiye'ye döndü. Türkiye'ye döndükten sonra ilk oyunculuk deneyimini 2003 yılında yayınlanan Lise Defteri isimli gençlik dizisinde yaşadı. Bu dizi de Yusuf adlı bir genci canlandırdı. Onur Büyüktopçu daha sonra fenomen haline gelen dizi Doktorlar ve Yabancı Damat gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldı. Asıl mesleği cast direktörlüğü olan oyuncu yakın geçmişte ise 2010 yılında yayınlanan Güz Gülleri isimli dizide yer aldı. Oyuncu şimdiler de ise herkes dilinde olan Kiralık Aşk dizisinde "Koriş" karakterini canlandırmaktadır. Oyunculuğunun yanı sıra menajerlik, cast direktörlüğü ve tiyatro oyunculuğu da yapıyor.

Onur Büyüktopçu Rol Aldığı Dizi ve Filmler ise şöyle;

2007–Doktorlar (Konuk Oyuncu) (TV Dizi)

2015–Kiralık aşk (Koray) (TV Dizi)

2010–Güz Güleri (TV Dizi)

2007–Üç Tatlı Cadı (Yemek Hocası) (TV Dizi)

2007–Doktorlar (Konuk Oyuncu) (TV Dizi)

2004–Yabancı Damat (Emre) (TV Dizi)

2003–Lise Defteri (Yusuf) (TV Dizisi)

2007–Tatlı Bela Fadime (Özgür) (TV Dizi)

2007–Memleket Hikayeleri –Ne Sen Beni Unut Ne De Ben Seni (Hüseyin) (TV Filmi)

2007–Kavak Yelleri (1 Sezon) (Mert)

2007–Fırtınalı Aşk (Nedim) (TV Dizi)

2007–Doktorlar (Konuk Oyuncu) (TV Dizi)

2004–Yabancı Damat (Emre) (TV Dizi)

2003–Lise Defteri (Yusuf) (TV Dizi)

2007–Memleket Hikayeleri–Hürmüz Gelin (Süleyman) (TV Filmi)

Cast Direktörlüğü Yaptığı Projeler;

2014–Ruhumun Aynası-(Cast Direktörü) (TV Dizi)

2015–Kiralık Aşk-(Cast Direktörü) (TV Dizi)

Onur Büyüktopçu hastalandı

Star TV’nin reyting rekortmeni Kiralık Aşk dizisinin Koray Sargın karakteriyle ekranların yeni fenomeni haline gelen Onur Büyüktopçu, Hande Ataizi ile birlikte özel bir hastanenin Ankara'daki açılışına katıldı.

Hastanelik oldu

Ünlü oyuncu soğuk aldınlığı nedeni ile hastaneye kaldırıldı. Hastanenin doktorları oyuncuya hemen müdahale etti. Yaklaşık bir saat boyunca serum takılan sempatik oyuncuya müdehalenin ardından taburcu edildi. Büyüktopçu, yoğun dizi çekimleri ve havadaki salgının gribi ağır geçirmesine sebep olduğunu ancak müdehaleden sonra kendisini çok daha iyi hissettiğini söyledi.