Görüş Bildir

Beyaz Şov’a katılan Serkan Kaya’dan olay açıklamalar, Serkan Kaya ‘’Benimle alay ettiler’’ dedi sosyal medya yıkıldı neler dedi neler?

Beyaz Şov’a katılan Serkan Kaya’dan olay açıklamalar, Serkan Kaya ‘’Benimle alay ettiler’’ dedi sosyal medya yıkıldı neler dedi neler?

Başrollerini Şükrü Özyıldız, Hande Doğandemir ve efsane şarkıcı Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan Özer’in paylaştığı Her Şey Aşktan’ın oyuncuları geçen hafta sonu ‘Beyaz Show’a konuk olmuştu.

Başrollerini Şükrü Özyıldız, Hande Doğandemir ve efsane şarkıcı Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan Özer’in paylaştığı Her Şey Aşktan’ın oyuncuları geçen hafta sonu ‘Beyaz Show’a konuk olmuştu.

Usta sanatçı Özcan Deniz, programın ardından Özcan Deniz’in diğer konuk şarkıcı Serkan Kaya’ya çok fazla şarkı söyletildiği ve oyunculara konuşma fırsatı verilmediği gerekçesiyle art arda sitemkâr tweet’ler atmıştı.

Efsane şarkıcı ve oyuncu olan Özcan Deniz'in bu tavrı aynı programa katılan arabeskçi Serkan Kaya’yı çileden çıkardı. Asıl kendisine karşı saygısızlık yapıldığını belirten Serkan Kaya’nın açıklamaları olay yarattı.

Serkan Kaya’nın olay açıklamaları şu şekilde…

“Sağ tarafımdaki, kıymetlimizin (Sezen Aksu) oğlu (Mithatcan) ayağını ağzıma kadar soksa da görmezden geldim. Diğerleri arabesk şarkıcısı görmemiş gibi davrandı. Birbirlerine bakıp alaycı bir tavır sergilediler” dedi. Serkan Kaya, Özcan Deniz için “Ona çok kırgınım. Konukların konuşmasına ben engel olmuşum gibi tweet’leri retweet etmesi yakışık almadı” diye konuştu.

Beyazıt Öztürk Kimdir?

Türk şovmen, talk-show programı sunucusu, komedyen, aktör, radyo programcısı. Üniversite yıllarında heves ettiği radyo programı sunuculuğundan, modern kültürün yeni eğlence stillerinden biri haline gelen stand-up'çılığa ve oradan televizyon ekranlarına sıçrayan ilginç bir kariyere sahip olan Öztürk; ironik bir biçimde "r" harfini telaffuz edememesine rağmen program sunuculuğu yapmış ve beklenilenin aksine oldukça büyük ilgi görmüştür. Eğlence ve komedi unsurlarına ağırlıklı olarak yer verdiği talk-show'unu yıllardır sürdürmekte ve popüler kültürün bir parçası olmasına rağmen, değişmeyen çizgisiyle Türk halkından büyük beğeni toplamaktadır. Sahne ve televizyon hayatının başlangıcından beri "Beyaz" takma adını kullanmaktadır.

Beyazıt Öztük, 12 Mart 1969 yılında Bolu'da, memur bir ailenin ikinci oğlu olarak dünyaya geldi. Aslen Artvin'lidir. Babasının polis olması nedeniyle, ilk ve orta öğrenimini Anadolu'nun farklı illerinde tamamladı. O zamanlar iki aşamalı olarak yapılan üniversite giriş sınavının ilk aşamasını geçip ikincisini kazanamayınca, resim yeteneğini değerlendirebileceği düşüncesiyle güzel sanatlara yöneldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi'nin Seramik-Heykel bölümünü kazandı. Aynı zamanda lisanlı basketbolcu olan Öztürk, üniversite eğitimini sürdürürken, bir yandan da radyo programcılığıyla ilgilenmeye başladı. Özel televizyon kanallarının ve radyoların sayısının hızla arttığı bir dönemde, ev arkadaşıyla birlikte Eskişehir radyolarında çalışmaya başladı. Ancak "r" harfini telaffuz edememesi nedeniyle, sunuculuk isteği reddedildi ve sadece program hazırlamakla yetindi. Yine de kuralları aşarak sesini dinleyicilere ulaştıran Öztürk, farklı ve esprili tarzıyla beğeni topladı. Sonrasında, ev arkadaşının kurduğu "Genç Radyo"da program sunmaya devam etti ve arkadaşlarıyla birlikte, siyasi içerikli bir mizah dergisi olan "Gına"yı çıkarmaya başladı. "Beyaz" takma adını ilk defa bu dergi için çizdiği karikatürlerin altında kullandı. Eskişehir'de geçirdiği bu dönemde, iki heykel, iki seramik, bir karikatür sergisi açan Öztürk, son olarak da bir karma seramik sergisine katıldı.

Ömer Karacan'ın kurduğu Radyo Klas'tan gelen teklif üzerine, amatör radyocunun yolu İstanbul'a düştü. Burada, "Gece Tavuğu" adlı bir programıyla profesyonel yayıncılığa başladı ve geniş bir dinleyici kitlesi oluşturdu. Yine Karacan tarafından, 1995'te kurulan Number One TV'ye geçen Öztürk'ün yıldızı burada parladı. Webcam aracılığıyla stüdyodan, "Beyaz" adıyla canlı yayın yapmaya başladı. Programında yüzünün görünmediği, karanlık bir silüetten izleyiciye seslendi ve büyük ilgi gördü. 90'lı yılların ortalarında, kariyerinde radyoculukla başlayan bu süreç, televizyon programları ve stand-up şovlarıyla devam etti.

Number One TV'de geçirdiği uzunca bir zamandan sonra, başka bir televizyon programı için Kanal 6'ya geçti. Ancak, Beyazıt Öztürk'ün adının ülke çapında bilinir hale gelmesinin nedeni olan asıl program, -günümüzde de halen yayınlanmakta olan- "Beyaz Show"dur. Bir "talk-show" niteliğinde olan programın ilk konukları, Hande Ataizi ve Yılmaz Erdoğan'dı. Beyaz Show, komedi ve eğlence unsurlarını da içermesiyle Türk halkı tarafından büyük beğeniyle karşılandı. İlk olarak Kanal D'de yayınlandıktan sonra Star TV'de ekranlara gelmeye başladı. Televizyon çalışmalarının yanı sıra 1999 yılında, "Gemilerde Talim Var" adlı bir de türkü albümü çıkardı. Öztürk, birçok televizyon kanalında farklı programlar da sundu. TRT'de 5+1 Şans Topu ve Kanal D'de "Aileler Yarışıyor" adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı. Bu arada ilk göz ağrısı olan radyoculuktan vazgeçmeyerek, Best FM ve Radyo D'de program yapmaya devam etti.

1997 yılında, yapımcılığını Atıf Yılmaz'ın üstlendiği, Haluk Bilginer ve Türkan Şoray'ın başrolünü paylaştığı "Nihavend Mucize" adlı filmde oynayarak, sinema sektöründe de yer almaya başladı. 2002'de Kanal D'de yayınlanan "Biz Size Aşık Olduk" adlı dizide Cem rolüyle ve 2004'te yine aynı kanalın "Karım ve Annem" dizisinde Levent rolüyle ekranlarda karşımıza çıktı. Birçok reklam ve müzik klibinde oynamasının yanında, Aktüel dergisinde, "Kardan Adam" adını verdiği bir köşe için makaleler yazmaya başladı.

2005 yılında, "O Şimdi Mahkum" adlı filmdeki rolünün ardından, yine aynı yıl, Haluk Bilginer'le birlikte "Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?" filminde, tam anlamıyla oyunculuk yeteneğini sergileme fırsatı buldu. Bu filmdeki performansıyla, Sadri Alışık adına düzenlenen sinema ödüllerinde, "En İyi Erkek Oyuncu" dalında ödüle layık görüldü.

Beyazıt Öztürk, ayrıca Okan Üniversitesi Danışma Kurulu Üyesidir.

2006 yılında bir anjiyo ameliyatı geçiren Beyazıt Öztürk, 2006 – 2007 yılları arasında ise Kadir Çöpdemir ile birlikte "Biri Bana Anlatsın" programını hazırlayıp sundu. 1996 yılından beri de "Beyaz Show" adlı Şov programını sundu. Şov programının bünyesinde, youtube muadili bir yapım olan, 6 Haziran 2006 tarihinde kurduğu "pikniktube" adlı bir internet sitesini de yürütüyor.

Tiyatro

2005 - Yıldızların Altında (Müzikal oyun)

Filmleri

1997 - Nihavend Mucize

2001 - Dansöz

2002 - Sır Çocukları

2002 - Biz Size Aşık Olduk (Dizi)

2004 - Karım ve Annem (Dizi)

2005 - O Şimdi Mahkum

2006 - Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? (Hacivat)

2009 - Kurtlar Vadisi Pusu (Konuk oyuncu) (Dizi)

2012 - Yalan Dünya (Dizi)

Albüm

1997 – Beyaz Türküler

Özcan Deniz Kimdir?

Özcan Deniz, 19 Mayıs 1972 tarihinde Ankara'da Elmadağ Yenidoğan Mahallesinde doğmuştur. Annesinin adı Kadriye, Babasının adı Sadık Deniz’dir. Anne ve babası asıl memleketleri Ağrı’dan yeni evlilerken Ankara’ya göç etmişlerdir. Özcan Deniz, beş yaşına kadar Ankara'da yaşadıktan sonra 1977 yılında ailesinin Aydın'a göç etmesiyle çocukluğu ve gençliğinin ilk yılları Aydın'da geçmiştir. 4 kardeşi vardır.

Okula Aydın'da başladı, ilkokulu Aydın Halide Hatun ilkokulunda okudu ve eğitimine son verene kadar burada devam etti. Okul çağlarında, müziğe olan tutkusunu fark etmek hiç de zor değildi. Öğrenimi süresi boyunca okuldaki aktivitelerde solist olarak yer alıyordu.

Müzikle uğraşmaya karar verip 1985 yılında Ortaokul birinci sınıfta eğitimine son vermesinin ardından,pazarda simit, limon, pide satmaktan inşaat işçiliğine, kaportacılığa kadar yapmadıkları iş kalmaz. İzmir'de şarkı söylemeye başladığında henüz onüç yaşındaydı. İzmir'den sonra Antalya'da da sahne alan Özcan, Antalya'dan sonra Aydın’ın Sultanhisar kasabasında düzenlenen ve sunuculuğunu Cenk Koray’ın yaptığı Geleneksel Ses Festivaline katılıp birincilik ödülünü alınca, Cenk Koray’ın tavsiyesi ile 1988 yılında İstanbul'a geldi ve bir sene burada kaldı. Her gün yürüyerek gittiği İMÇ'de kimse dinlemez kasedini. 18 yaşına geldiğinde İstanbul'dan ayrıldı ve 1989 yılında Almanya'ya München’e gitti.

Paralar bir haftada suyunu çektiği için rehin kaldığı otel odasında, elini hiç atmadığı arka cebinde buluverdiği kartviziti. Aydın'da bir düğünde onu dinleyip, ‘‘beni mutlaka ara’’ diyen Almancı organizatörün kartıdır bu. Resepsiyondan gizlice Almanya numarasını çevirir. Karşıdaki ses heyecanlanır: ‘‘Neredesin sen?’’ Bir hafta içinde Almanya için vize işlemlerine başlayacak, ama bu işsiz, sigortasız, parasız gence vize vermeyen Almanya, onu iki yıl süründürecektir. Bu süre içinde zaman zaman gazinolarda sahneye çıkar, Sonunda şeytanın bacağını kırar. Emrah'lı, Öztürk Serengil'li bir turnenin elemanı olarak gidebilir Almanya’ya.

Almanya'da ilk albümü olan "Yine Ağlattın Beni"yi 1992 yılında çıkardı. Özcan Deniz, bu arada Prestij Müzik sanatçılarından Yaşar Yağmur aracılığı ile İstanbul'a gelerek firmanın ortaklarından Hilmi Topaloğlu ile tanıştı.

Yapımcıların Özcan'ın sesini beğenmesi ve albüm yapılmasına karar vermesinin ardından kısa bir süre sonra Prestij Müzik imzalı ilk albüm müzik marketlerde yerini aldı:"Meleğim". Albüm beklenileninde üstünde satış rakamları yakaladı.

Art arda çıktığı televizyon programlarında sinema camiasının da dikkatini çekmiştir. 1994 yılında Türk Sinemasının duayenlerinden Memduh Ün’ün “Ona Sevdiğimi Söyle” adlı filminde oynayarak, sinema ile ilk buluşmasını gerçekleştirmiştir.

"Meleğim"in ardından "Beyaz Kelebeğim" ve "Yalan" adlı albümleri birbirini takip etti. "Beyaz Kelebeğim" albümünden sonra askerliği nedeniyle çalışmalarına ara verdi.

1995 yılında vatani görevini yapan Özcan Deniz, 1997 yılında “Yalan mı” albümü ile müthiş bir dönüş yapmış ve aynı yıl “Yalan mı” adlı dizi ile televizyon izleyicileriyle buluşmuştur.

1999 yılında öyküsünü kendisinin yazdığı “Aşkın Dağlarda Gezer” adlı dizi ile tekrar televizyon izleyicileri ile buluşmuştur.

Özcan Deniz, 2002 – 2003 yılları arasında, senaristliğini Mahinur Ergun ve Meral Okay’ın yaptığı yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı “Asmalı Konak” dizisinde Selda Alkor, Nurgül Yeşilçay, Menderes Samancılar gibi sanatçılarla birlikte oynadı. “Asmalı Konak” adlı dizideki “Seymen Karadağ” rolüyle ismini duyurdu.

2004 yılında “Haziran Gecesi, 2007 yılında “Kader”, 2008 yılında “Aşk Yakar”, 2009 “Samanyolu”, 2012 “Bir Zamanlar Osmanlı”, 2013 yılında “Karagül” adlı dizide oynamıştır. 2013 yılında senaryosunu, başrolünü ve yönetmenliğini üstlendiği 3. Sinema filmi “Su Ve Ateş”i yaptı.

Özcan Deniz, 1992 yılında Almanya’da Handan Deniz ile evlendi. 2002 yılında boşandı. 2008 yılından 2012 yılının ağustos ayına kadar dizi oyuncusu Fahriye Evcen ile birlikte oldu.

Ödülleri

1997 - Yılın Müzik Yıldız Ödülü (Magazin Gazetecileri Derneği)

1997 - Arabesk-Fantazi Müzik En İyi Erkek Sanatçısı (Kral TV Video Müzik Ödülleri)

1999 - Türk Halk Müziği En İyi Erkek Sanatçısı (Kral TV Video Müzik Ödülleri)

2001 - Avrupa’nın En Başarılı Sanatçısı

2002 - Yılın En İyi Tv Erkek Yıldızı Ödülü (Magazin Gazetecileri Derneği)

2002 - Tv Yıldızı Ödülü (Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği)

2002 - Arabesk-Fantazi Müzik En İyi Erkek Sanatçısı (Kral TV Video Müzik Ödülleri)

2002 - 2003 - En Çok Satan Albüm Ödülü (Leyla) (MÜ-YAP)

2003 - Üç Altın Plak Ödülü (Leyla) (Prestij Grup Popüler Yapım)

2003 - En İyi Solist Ödülü (Altın Kelebek)

2003 - Yılın Dizisi (Asmalı Konak) (İstanbul Üniversitesi İktisat Kulübü)

2003 - 2004 - En Başarılı Sanatçı Ödülü (Avrupa Türklerinin Seçimi)

2004 - 2005 - En Çok Satan Albüm Ödülü (Ses Ve Ayrılık) (MÜ-YAP)

2004 - 2005 - En İyi Erkek Oyuncu Ödülü (Altın Kelebek)

2005 - Teşekkür Ödülü (Çağdaş Sinema Oyunları Derneği)

2005 - Yılın En İyi Tv Dizi Oyuncusu Ödülü (Magazin Gazetecileri Derneği)

2011 - Manheim İzleyici ödülü En İyi Film Ödülü(Ya Sonra) (Manheim Türk Film Festivali)

2012 - Yılın En İyi Film ödülü (Evim Sensin) (19.Siyaset Dergisi Ödülleri )

Albümleri

1992 - Yine Ağlattın Beni

1993 - Hadi Hadi Meleğim

1994 - Beyaz Kelebeğim

1997 - Yalan mı?

1998 - Çoban Yıldızı

1999 - Aslan Gibi

2002 - Leyla

2004 - Ses Ve Ayrılık

2007 - Hediye

2009 - Sevdazede

2013 - Bi Düşün

Filmleri ve Dizileri

Yönetmen

2015 - Sevimli Tehlikeli Sevimli Tehlikeli (Sinema Filmi)

2013 - Su ve Ateş Su ve Ateş (Sinema Filmi)

2012 - Evim Sensin Evim Sensin (Sinema Filmi)

2011 - Ya Sonra Ya Sonra (Sinema Filmi)

Senaryo

2015 - Sevimli Tehlikeli Sevimli Tehlikeli (Sinema Filmi)

2013 - Su ve Ateş Su ve Ateş (Sinema Filmi)

2012 - Evim Sensin Evim Sensin (Sinema Filmi)

2011 - Ya Sonra Ya Sonra (Sinema Filmi)

Oyuncu

2014 - Kaderimin Yazıldığı Gün (Kahraman Yörükhan) (TV Dizisi)

2013 - Su ve Ateş (Haşmet/Kemal) (Sinema Filmi)

2013 - Karagül 1. Sezon Karagül (Murat) (Konuk oyuncu)(TV Dizisi)

2012 - Evim Sensin (İskender) (Sinema Filmi)

2012 - Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam (TV Dizisi)

2011 - Ya Sonra (Adem) (Sinema Filmi)

2011 - Araf (Mahur) (Sinema Filmi)

2010 - Samanyolu (Nejat) (TV Dizisi)

2008 - Sarıkamış Beyaz Hüzün(Teğmen Faik) (Sinema Filmi)

2008 - Mevlana Aşkı Dansı (Çelebi Hüsamettin) (Sinema Filmi)

2008 - Aşk Yakar (Mustafa) (TV Dizisi)

2007 - Kader (Ali Asyalı) (TV Dizisi)

2005 - Keloğlan Kara Prens'e Karşı (Kara Prens) (Sinema Filmi)

2004 - Haziran Gecesi (Baran Aydın) (TV Dizisi)

2003 - Neredesin Firuze (Ferhat Can) (Sinema Filmi)

2003 - Asmalı Konak - Hayat (Seymen Karadağ) (Sinema Filmi)

2002 - Reyting Hamdi (Özcan) (TV Dizisi)

2002 - O Şimdi Asker (Yüzbaşı Volkan Ateş) (Sinema Filmi)

2002 - Kolay Para (Cevher Yıldız) (Sinema Filmi)

2002 - Asmalı Konak (Seymen Karadağ) (TV Dizisi)

1999 - Aşkın Dağlarda Gezer (Zal) (TV Dizisi)

1997 - Yalan (Hasan) TV Filmi

1995 - Yer Çekimli Aşklar (Cemal) (Sinema Filmi)

1995 - Ona Sevdiğimi Söyle (Sinema Filmi)

Şükrü Özyıldız Kimdir?

Şükrü Özyıldız, 18 Şubat 1988 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Çocukluğu İzmir’de geçmiştir. Annesi Rum, babası Karadenizli’lidir. 9 yaşında annesini kaybetti. Bir kız kardeşi vardır.

İTÜ Gemi Makineleri Mühendisliği’ni kazanıp İstanbul’a geldi. Bir sene okuyup yeniden sınava girdi ve Ege Üniversitesi’nde işletme okumaya başladı.

Erasmus programı öğrenci değişimi için Portekiz’e gitti. Küçüklüğünden beri Muay Thai ve Jiu-Jitsu yapıyordu. Orada kafes dövüşlerine katıldı. Kafes dövüşünü daha sonra bıraktığını belirten Şükrü Özyıldız hiperaktifliğini setlerde bastırdığını belirtti.

Yurtdışında bir workshopa katılmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Tiyatro oyunlarında, reklamlarda ve dizilerde rol aldı.

Davul ve perküsyon kullanmakta ustadır.

Şükrü Özyıldız, 2013 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan “Benim Hala Umudum Var” dizisinde başrollerini Gizem Karaca ve Berk Oktay ile paylaşmıştır.

Cool bir stil; tişört, gömlek, deri ceket ve altına da jean giyindiğini söyleyen Şükrü Özyıldız, çekimlerde de kolundan çıkarmadığı bilekliğini çok seviyor. Bir de kemer takmadan ve yazın güneş gözlüğü olmadan dışarı çıkmaz. Ayrıca; deri ceketsiz bir kış geçirmeyeceğini de ifade etmektedir.

2013 yılında ilk sinema filmi “Neva” da başrol oynadı. 2013 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan “Benim Hâlâ Umudum Var” dizisinde başrollerini Gizem Karaca ve Berk Oktay ile paylaştı.

2014 yılında Şükrü Özyıldız, “Şeref Meselesi” adlı dizide Kerem Bursin ve Yasemin Allen ile başrolleri paylaştı.

2015 yılında Özcan Deniz’in senaryosunu yazıp yönettiği "Sevimli Tehlikeli" filminde başrolü üstlendi.

Şükrü Özyıldız, 2015 yılında “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı dizide Bensu Soral, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar.

2016 yılında yönetmen Andaç Haznedaroğlu'nun çektiği "Herşey Aşktan" adlı sinema filminde Şükrü Özyıldız Burak karakterini canlandırırken Hande Doğandemir, Mithat Can Özer, Hakan Meriçliler, Öznur Serçeler ile birlikte oynadı.

2016 yılında show Tv'de oynayacak olan ve yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye'nin üstlendiği "Kış Güneşi" adlı dizide Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver başrolde oynarken; Mahir Günşiray, Şenay Gürler, Hakan Gerçek, Başak Parlak, Berrak Kuş ve Hakan Boyav diğer rollerde yer alacaktır.

Filmleri ve Dizileri

2011 - Derin Sular (Toprak)

2012 - Uçurum (Avukat Tolga) (TV Dizisi)

2013 - Benim Hala Umudum Var (Ozan) (TV Dizisi)

2013 – Neva (sinema filmi)

2014 - Çalıkuşu (Mirzade Murat) (dizi)

2014 - Şeref Meselesi (dizi)

2014 - Ulan İstanbul (22. Bölümünde konuk oyuncu) (TV Dizisi)

2015 - Sevimli Tehlikeli (Sinema Filmi)

2015 - Her Şey Aşktan (Burak)(Sinema Filmi)

2015 - Tatlı Küçük Yalancılar (Eren) (TV Dizisi)

2015 - Kara Kış (TV Dizisi)

2016 - Herşey Aşktan (Burak) (Sinema Filmi)

2016 - Kış Güneşi (Mete)(TV Dizisi)

Hande Doğandemir Kimdir?

Hande Doğandemir, 22 Kasım 1985 tarihinde Ankara’da ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. Annesi bir kamu kurumundan emekli, babası da banka emeklisidir. Ankara’da okuduğu ortaokul ve lisede Fransızca eğitim gördü. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi sosyoloji bölümünden İletişim sosyolojisi üzerine eğitim görerek mezun oldu. Üniversitede son sınıfta Erasmus programı ile altı ay Fransa’nın Lilla şehrinde okudu.

Üniversite bittikten sonra farklı bir alanda çalışmak istemiş ve ekran arkası deneyimler edindikten sonra Akademi 35’buçukta oyunculuk eğitimi almıştır.

Kamera arkasında programcılık yapmaya stajyerlikle başladı. Daha sonra rejiye geçti. sonra çalıştığı yerde editör yardımcısı oldu. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm’ün oyunculuk okuluna gitti.

2011 yılında başlamak üzere TRT Okul'da “Hatırlar mısınız?” adlı programda iki yıl sunuculuk yaptı.

2013 yılının Mart ayında Nejat İşler’le birlikte “Eti Browni” reklamında rol aldı.

2 Temmuz 2013 tarihinde Kanal D'de gösterime giren “Güneşi Beklerken” dizisinde başrollerini Emre Kınay, ve Kerem Bursin ile paylaştı.

2014 yılında Lipton reklamında oynadı.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında Aralı 2015 de oynamaya başlayacak olan "Kara Kış" adlı dizide Şükrü Özyıldız ile birlikte oynadı.

Hande Doğandemir ve Şükrü Özyıldız 2015 yılında yapılan ve 29 Ocak 2016'da gösterime girecek olan "Her Şey Aşktan" filminde de başrol oynadı.