Burcu Esmersoy hemen çocuk yapmış!

Acun Ilıcalı’nın satın aldığı TV8’de sunuculuk yapan ve Barcelona’ya transfer olan milli gururumuz Arda Turan ile bir dönem aralarında aşk dedikoduları çıkan Burcu Esmersoy dergi için sexi pozlar verirken hayatı ve aşkına dair verdiği röpotajda şok açıklamalarda bulundu.

Burcu Esmersoy hemen çocuk yapmış!

Acun Ilıcalı’nın satın aldığı TV8’de sunuculuk yapan ve Barcelona’ya transfer olan milli gururumuz Arda Turan ile bir dönem aralarında aşk dedikoduları çıkan Burcu Esmersoy dergi için sexi pozlar verirken hayatı ve aşkına dair verdiği röpotajda şok açıklamalarda bulundu.

Burcu Esmersoy’un herkesi şok edecek açıklamaları şu şekilde…

"ÇOK MUTLU OLDUĞUM BİR DÖNEMDEYİM"

Bir kadın sence hayatı boyunca birçok kez âşık olabilir mi?: Bence bir kadın istediği kadar âşık olabilir. Bunun sayısı olmaz... "Sen bugüne kadar kaç kişiye âşık oldun?" dersen, iki diye cevap veririm. Fakat şimdi yani bugünlerde, bu durum değişmiş olabilir. (Gülüyor) Bu cevaptan hayatında biri olduğunu çıkarabiliriz?: Tek bir şey söyleyeyim... Çok mutlu olduğum bir dönemdeyim.

Erkek arkadaşınla arkadaş gibi misin? Kendin olur musun yani yanında?: Şimdi bakıyorum da eskiden yanında rahat edemediğim insanlarla birlikte olmuşum. Daha doğrusu yanında kendim olamadığım insanlarla. Bunun çok yanlış olduğunu fark ettim. Bir insanın yanında kendin gibi olamıyorsan, rahat davranamıyorsan, ne anlamı var? O yüzden son dönemde özellikle yanında kendim gibi olduğum insanları hayatıma alıyorum.

"40'LI YAŞLARDA EMEK SARF EDİYORSUN"

İlişkiler de yaşla birlikte değişiyor mu sence?: Tabii değişiyor. 20'li yaşlardayken bir şey için emek sarf etme ihtiyacı duymuyorsun. Ama 40'lı yaşlara geldiğin zaman emek sarf etmek gerektiğini, karşındakinin de emek sarf etmesi gerektiğini biliyorsun. Daha sağlıklı düşünüyorsun. Bazı şeyleri daha sağlıklı görüyorsun. Eskiden mesaj atmadı diye kara kara düşünürken şimdi direkt söylüyorsun "Neden mesaj atmadın?" diye. O kafaya gelmek, bence 40'lı yaşlara gelmek. Karşındaki de senin gibi tecrübeli oluyor. Daha eğlenceli bir oyun hâline geliyor. Eskiden o ilişkileri yıpratan, kötü taktik oyunları, tatlı oyunlara dönüşüyor.

"HER KADININ BİR KERE EVLENMESİ LAZIM"

Daha önce bir evlilik yaşadın ama genel anlamda sormak istiyorum. Evlilik, çocuk gibi konulara sıcak bakıyor musun?: Bence evlilik çok zor ama bütün kadınların mutlaka bir kere evlenmesi lazım. İnşallah doğru insan olur ve evlilikleri devam eder ama devam etmiyorsa da üzülmemeleri lazım. Çünkü o gazın alınmış oluyor. Hani arkadaşların evleniyor, herkes beyaz gelinlik giyiyor ya... Sen de evlenmek istiyorsun haliyle. Herkes o beyaz gelinliği giyip hayatının en güzel gününü yaşamalı bence. Sonraki ilişkilerinde bir beklenti içine girmiyorsun. Bence evlenip ayrı evlerde yaşamalı insanlar. Ya da arada sırada yalnız kalabilecekleri bir ortam olmalı. Aynı evde yaşamak dünyanın en zor şeyi. Ev ne kadar büyük olursa olsun, o evde kocan bile sana batıyor.

"EVLENİR EVLENMEZ HAMİLE KALDIM"

Çocuk konusunda ne düşünüyorsun? İster misin çocuğun olmasını?

Ben âşık olduğum erkekten çocuk yapmak istiyorum. Onun dışında illa çocuğum olsun diye delirmiyorum. Evlendiğim zaman ikimiz de çocuk istiyorduk. Ben zaten evlenir evlenmez hamile kaldım, maalesef düşürdüm. Ondan sonra da zaten boşandım. Ama dediğim gibi, âşık olduğum erkekten bir parça, aşkımızın meyvesini istiyorum tabii ki.

"ZAMAN İÇİNDE MÜKEMMELLEŞTİM"

Yaşından daha genç görünüyorsun. Hatta daha da güzelleştin. Nedir bunun sırrı?: Zaman içinde kendimle ilgili neyin daha güzel olduğunu bulmaya başladım. Mesela kaşlarımı daha önce çok ince aldırıyormuşum. Kaşlarımı biraz kalınlaştırdım. Kirpiklerim uzun ama düzdür, onları kıvırmaya başladım. Nerelerimi güzelleştirmem gerektiğini buldum zamanla. Kilo aldığım zaman yüzümün daha büyük olduğunu fark ettim. O yüzden de kiloma çok dikkat ediyorum. Zaman içinde kendimi mükemmelleştirdim.

Kaynak: Vatan

Kaynak: Diyarbakır Söz