Görüş Bildir

Fahriye Evcen Burak Özçivit'i sokak ortasında kepaze etti, Nasıl öpüşürsün?

Fahriye Evcen Burak Özçivit'i sokak ortasında kepaze etti, Nasıl öpüşürsün?

Kara Sevda başımızda yel gibi şarkı sözleri gerçek hayatta da karşımıza çıktı. Star TV'nin fenomen olan dizisi Kara Sevda'nın başrolü Burak Özçivit ile kompleksli sevgilisi güzel oyuncu Fahriye Evcen sokak ortasında birbirine girdi. Fahriye Evcen'in delirircesine sokakta kavga etmesinin sebebinin Burak Özçivit'in dizide Neslihan Atagül ile ateşli öpüşme sahnesi çekmesi olduğu tahmin ediliyor.

Güzelliğiyle herkesi kıskandıran oyuncu Neslihan Atagül ile Burak Özçivit'in başrollerini paylaştığı Kara Sevda dizisi Burak Özçivit'in başına bela oldu. Yakışıklı oyuncunun uzun zamandan beri aşk yaşadığı kompleksli güzel sevgilisi Fahriye Evcen ile geçen hafta İstinye’de birlikte yürürken cadde ortasında yüksek sesle birden bire kavgaya tutuştular.

Fahriye Evcen Burak Özçivit'i sokak ortasında kepaze etti, Nasıl öpüşürsün?

Burak Özçivit, Fahriye Evcen'i apar topar otomobile bindirdi. Kavga arabada da devam etti. Evcen, çevredekilerin şaşkın bakışlarına aldırmadan bağırarak otomobilden indi. Daha sonra bir taksi çeviren ünlü oyuncu oradan tek başına ayrıldı.

Kavganın ardından taksiye binip Burak Özçivit’ten uzaklaşan güzel oyuncu Fahriye Evcen ile Burak Özçivit arasındaki sorunun Burak Özçivit”in Neslihan Atagül ile başrolü paylaştığı “Kara Sevda” dizisindeki öpüşme sahnesinden kaynaklandığı tahmin ediliyor.


Yorumlar


  1. Neslihan atagül artık şu başrolünü oynadıgın kara sevda dizisinde aglama ne olursun hep mutlu ol artık gül biraz ne olusun .burak özçevit şu kıza biraz mutluluk ver kardeşim sizden bunu bekliyoruz sevgiler sizlere,


Yorum Yap