Görüş Bildir

Filinta 21. bölüm (son bölüm)- Sır perdesi aralanıyor

Filinta 21. bölüm (son bölüm)- Sır perdesi aralanıyor

Bir Osmanlı polisiyesi sloganıyla akıllara yerleşen TRT 1’in iddialı dizisi Filinta bu hafta yine heyecan ve aksiyon dolu bir bölümle ekranlara geldi.

12 Mayıs Salı günü 21. Bölümüyle ekranlara gelen Filinta’nın son bölümünde yine gerilimli sahneler yer aldı. İşte Filinta 21. bölüm ve detaylar..

FİLİNTA 21. BÖLÜM ÖZETİ

Filinta Mustafa geçmişini aydınlatmak için Bala Hatun'un peşine düşer. Fakat Bala Hatun'u sadece Mustafa mı aramaktadır? Dadı Gülbahar, haddinden fazla bilgiye sahip olmaya başlar. Ve tüm bildiklerini içinde saklamak zorunda ve vicdan azabının çaresizliğiyle yanmaktadır. Bu bilgilerin bir kısmı da Sansar ve Azize’ye dayanmaktadır? Dadı onlar hakkında ve fazlasıyla neleri içinde saklamaktadır? Bu gerçekleri kızı kadar sevdiği Lara ile paylaşacak mıdır? Anita kimin tarafındadır? Boris ile Süreyya arasında bir takım tekliflerle gidip gelirken, Boris onun gerçek niyetinin farkına varıp ona ne cevap verecektir? Banka kurma görevi için Padişah’ın karşısına çıkan iki rakip Boris ve Süreyya’dan, acaba hangisi kazanacaktır? Padişah’ın Osmanlı Bankasını kurma görevindeki öncelik kararı ne olacaktır? Mustafa, Bala Hatun'a ulaşmaya çalışırken nelerle karşılaşacak? Süreyya ve Boris'in bu duruma tutumu ne olacak? Boris, banka kurma görevini, Süreyya'yı ezip elde edebilecek mi?

FİLİNTA 21. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Etiketler: | |