Görüş Bildir

FOX Kördüğüm 3 Mart (son bölüm)! Ali Nejat Kördüğümden kurtulacak mı?

FOX Kördüğüm 3 Mart (son bölüm)! Ali Nejat Kördüğümden kurtulacak mı?

FOX ekranlarının reytingleri zorlayan dizisi Kördüğüm 9. bölümü 23 Şubat son bölümünde neler oldu? Kördüğüm 9. bölümünde neler oldu? Kördüğüm 10. bölümünde neler olacak?Kördüğüm yeni bölüm son bölüm 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı izle!

KÖRDÜĞÜM 9. SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

3 Mart Perşembe akşamı Fox TV'de ekrana gelen Kördüğüm dizisinin 9. son bölümünde; Ali Nejat kimden geldiği belli olmayan ama ustaca hazırlanmış bir tuzağın içindedir. Holdingin eski güvenlik elemanını öldürtmekle suçlanan ve gözaltına alınan Ali Nejat, henüz yaşadığı şoku üzerinden atamamışken aldığı bir başka haberle sarsılır: Naz ve Kaan ortadan kaybolmuştur! Umut’un yaptıklarının intikamını almak için Naz’ı kaçırtan Kenan, Kaan’ı hiç hesaba katmamıştır. Naz, Kaan’ı bir oyun oynadıklarına inandırmaya çalışırken Kenan, Kaan’ın Ali Nejat Karasu’nun oğlu olduğunu öğrenir. Artık işin içinde sadece intikam değil, fidye de vardır.

Sevilen dizi Kördüğüm 9. son bölümü bu akşam seyircisiyle buluştu. Heyecanın dur durak bilmediği dizinin son bölümünde Ali Nejat nereden geldiği bilinmeyen ancak ustaca hazırlanmış bir tuzağın içine düşmüştür.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy'un yer aldığı Kördüğüm 10. bölümünde neler yaşanacak?

Bu sorunun yanıtını Kördüğüm 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanını  izleyebilirsiniz.

İtalya'nın Como ve Milano'da çekimleri başlayan Kördüğüm dizisi büyük maliyetiyle ve oyuncularıyla şimdiden dikkatleri üzerine çekmeye başladı. ocak ayında fox tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizinin çekimleri devam ediyor. Oyuncu ve cast çalışmaları devam eden dizinin maliyeti 2.5 milyon liraya mal oldu.

İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy'un başrollerini paylaşacaığı yeni dizi Kördüğüm Ocak ayında başlıyor. Endemol Türkiye ve Endemol İtalya'nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmeni ise Gökçen Usta ve Deniz Yorulmazer?. Dizinin senaryosunu Yiğit Okan, Sedef Bayburtluğlu, Yasemin Kırbaş yazıyor. Çekimlerinde 200'den fazla italyan figüranın oynadığı dizinin ilk bölüm çekimlerinin maliyeti şimdiden dudak uçuklattı.

BELÇİM BİLGİN BİYOGRAFİSİ

Belçim Bilgin, 31 Ocak 1983 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Bir erkek kardeşi vardır. Belçim Bilgin, Şeyh Said İsyanı'nı başlatan Şeyh Said'in torunudur. Kendi ifadesine göre ise Şeyh Said, babasının dedesinin büyük ağabeyidir. Belçim adı “çimen yaprağı” anlamına gelmektedir.

 İlkokulu Ankara’da Salih Alptekin İlkokulu'nda okuduktan sonra babasının tayini nedeniyle İskenderun'a taşındılar. Ortaokulu ve 1999 yılında bitirdiği liseyi Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi'nde okudu.

2002 yılında Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Bilgi-Belge Yönetimi Bölümü'nde okumaya başladı. Bu sıralartiyatrocu olmak isteyen Belçim Bilgin, bir arkadaşının vasıtasıyla Yılmaz Erdoğan'la tanıştı. Yılmaz Erdoğan’ın ders verdiği Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) Workshop’lara katıldı. Bu olaydan sonra “Sıfır Kilometre” adlı sinema filminde oynayan Belçim okulunu dondurup Paris'e yerleşti. Paris’de iki sene kalan Belçim “Dol” adlı filmde de rol aldı. 2006 yılında Türkiye'ye döndü. 2006 yılında Yılmaz Erdoğan'la evlendi.

Iraklı Kürt yönetmen Hiner Saleem`in filmi ‘Sıfır Kilometre’de başrol oynayan Belçim Bilgin, Cannes Film Festivali’ne katıldı.

2011 yılında Yusuf Pirhasan’ın yönettiği “Kurtuluş Son Durak” adlı filmde oynadı. Filmde Belçim Bilgin ile birlikte Demet Akbağ, Asuman Dabak, Ayten Soykök, Nihal Yalçın, Damla Sönmez, Ahmet Mümtaz Taylan, Mete Horozoğlu ve Yavuz Bingöl de rol aldı.

Belçim Bilgin, kadın iletişim ve araştırma derneği olan “Uçan Süpürge” ile çocuk evliliğinin önlenmesi için çalışmalarda bulundu. Birçok kente giderek bu konuda bilinçlendirme toplantılarına katıldı.

Belçim Bilgin, 10 Ağustos 2006 tarihinde Yılmaz Erdoğan ile evlendi. Rodin Nazım (d.2010) adında bir oğlu ve Yılmaz Erdoğan’ın ilk evliliğinden olma Berfin adında kızı olmak üzere iki çocuğu vardır. Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan çifti çocukları ile birlikte 2014 şubatında Amerika'ya taşındı ve Beverly Hills’e yerleşti.

Filmleri : 2015 - Annemin Yarası (Sinema Filmi) 2014 - Çalsın Sazlar (Sinema Filmi) 2014 - Sadece Sen 2013 - Kelebeğin Rüyası 2012 - Sessiz 2012 - Gergedan Mevsimi 2011 - Kurtuluş Son Durak 2011 - Keşanlı Ali Destanı 2011 - Aşk Tesadüfleri Sever 2009 - Güldünya 2008-2009 - Yol Arkadaşım 2008 - Güz Sancısı 2007 - Dol 2006 - Hatırla Sevgili 2005 - Sıfır Kilometre İBRAHİM ÇELİKKOL BİYOGRAFİSİ

İbrahim Çelikkol, 14 Şubat 1982 Yılında İzmit’te doğdu. Profesyonel olarak modellik yaptı.

 Basketbolcu olan İbrahim Çelikkol Basketbol liginde oynadı, genç milli oldu. Oyunculuğa başlamadan önce profesyonel modellik yaptı. Basketbolu bıraktıktan sonra oyunculuk konusunda eğitim alan genç oyuncunun Yapımcı Osman Sınav ile tanışması, hayatı ile ilgili tüm planlarını yeniden gözden geçirmesine yol açtı. Deneme çekimi için gittiği “Pars Narkoterör” filminin (Show TV) setinde “Komiser Şamil Baturay” rolünün verilmesiyle oyunculuk hayatına adım attı. Daha sonra İffet ve Karadağlar dizileri ile kariyerini devam ettirmiştir. Keskin bıçak gibi televizyon dizilerinde oynadı. 2011 yılında başlayan İffet adlı dizide Cemil karakterini canlandırmıştır.

2009 yılında “M.A.T.” adlı dizide Sinan Atalay karakterini canlandırırken Demir Karahan, Emin And, Nefise Karatay, Hakan Ka, Kamil Güler ile birlikte rol aldı.

Magazin dünyasının ünlüleri arasına girmesi fazla sürmedi. Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'yle Aşk yaşadı.

17 Şubat 2012'de gösterime giren olan ve yönetmenliğini Faruk Aksoy'un yaptığı İstanbul'un fethini konu alan Fetih 1453 filminde “Ulubatlı Hasan” karakterini canlandırmıştır.

İbrahim Çelikkol ‘un en büyük hayali: Dünya çapında bir sinemada oynamak.

2013 yılında yazar Hande Altaylı’nın Kahperengi adlı romanından Mahinur Ergun’un senaryolaştırdığı “Merhamet” adlı dizide başrollerini Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol paylaştı, diğer rolleri ise; Burçin Terzioğlu, Mustafa Üstündağ, Yasemin Allen, Ahmet Rıfat Şungar alırken Turgut Tunçalp Moskof Recep karakterini canlandırdı.

2014 yılında “Kod Adı Reaksiyon” adlı dizinin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci ve Yurdaer Okur oynadı.

Ödülleri :

2012 - 17.Sadri Alışık Ödülleri - Umut Veren Erkek Oyuncu (Fetih 1453)

Filmleri ve Dizileri :

2007-2008 - Pars Narkoterör (Komiser Şamil Baturay) 2009 - M.A.T. (Sinan Atalay) 2010 - Karadağlar (Gül Ali Karadağ) 2010 - Keskin Bıçak (Mithat) 2011 - İffet (Cemil) 2012 - Fetih 1453 (Ulubatlı Hasan)

2013 - Merhamet 2014 - Sadece Sen (sinema) 2014 - Kod Adı Reaksiyon (TV Dizisi) 2014 - Sadece Sen (Ali) (Sinema Filmi) 2015 - Kördüğüm (Ali Nejat) (TV Dizisi)

2016 - Seddülbahir 32 Saat (Mehmet ) (TV Dizisi)