Görüş Bildir

‘Gecenin Kraliçesi’ dizisi başrol oyuncuları Meryem Uzerli ve Uğur Polat Rize'deki sel felaketinde faciaya ramak kala dedirtti !...

‘Gecenin Kraliçesi’ dizisi başrol oyuncuları Meryem Uzerli ve Uğur Polat Rize'deki sel felaketinde faciaya ramak kala dedirtti !...

Yeni dizi ‘Gecenin Kraliçesi’ için çekimler Rize'de devam ederken başrol oyuncuları Meryem Uzerli ve Uğur Polat; çekimler sırasında sele teslim oldu. Set çalışması sırasında yaşanan sel felaketi ile Ayder Yaylası’ndaki sette mahsur kalan oyuncuların imdadına belediyenin kurtarma ekipleri koştu.

Yeni dizi  ‘Gecenin Kraliçesi’ için çekimler Rize'de devam ederken başrol oyuncuları Meryem Uzerli ve Uğur Polat; çekimler sırasında sele teslim oldu. Set çalışması sırasında yaşanan sel felaketi ile  Ayder Yaylası’ndaki sette mahsur kalan oyuncuların imdadına belediyenin kurtarma ekipleri koştu.

MERYEM Uzerli’nin yeni dizisi “Gecenin Kraliçesi”nin çekimleri Fransa’nın Cannes şehrinden sonra Rize’de devam ediyor. Fransa’da yapılan çekimlerde şiddetli yağmur nedeniyle mağdur olan dizi ekibi bu kez Rize’de sele yakalandı.

Cannes’daki çekimleri bitiren ekip, soluğu Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde aldı. Ancak Karadeniz Bölgesi’nde önceki gün başlayan şiddetli yağış nedeniyle dizi ekibi zor anlar yaşadı. Meryem Uzerli ve Uğur Polat’ın sahneleri çekilirken şiddetli yağış nedeniyle bölgeye ulaşım kapandı.
Etiketler: |