Gişe Lideri “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” 1 Milyonu Geçti

Trabzon Maçka’da teröristlerin kurduğu pusuda şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in yaşam öyküsünü anlatan TRT ortak yapımı “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmi, vizyona girdiği günden bu yana 1 milyonu aşkınseyirci tarafından izlenerek büyük bir başarıya imza attı.

Gişe Lideri “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” 1 Milyonu Geçti

Vizyona girdiği bir hafta içerisinde yaklaşık yarım milyon kişiye ulaşarak 2022’nin en iyi giriş yapan Türk filmiolan TRT ortak yapımı “Kesişme; İyi ki Varsın Eren”, yeni bir rekora imza attı. 1 Ocak 2022’de vizyona giren film, 18 günde 1 milyon seyirciye ulaşarak Türk filmleri arasında rekor kıran projeler arasına adını yazdırdı.

Eren Bülbül’ün doğum gününde vizyona giren ve pandemiyerağmen ilgi odağı olan filmi izleyenler beğenilerini sosyal medyadanpaylaştıkları mesajlarla da dile getiriyorlar. Yurdun dört bir yanındaki sinema salonları önünde kuyruklar oluşturan ve filmi izlerken “İyi ki Varsın Eren”pankartı asan gençler, Eren Bülbül ve Ferhat Gedik’e olan sevgilerini tek yürekolarak seslendiriyorlar.

Pandemi döneminde en çok izlenen Türk filmi

Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da seyircinin yoğun ilgisiyle karşılaşan ve sinemaseverlerden tam not alanTRT ortak yapımı “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmi, Türkiye haricindeAlmanya, Avusturya, Fransa, İngiltere, Norveç, Danimarka, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti,Belçika ve Azerbaycan’dabini aşkın salonda vizyona girdi. Tüm Türkiye’de vizyona girdiği ilk hafta sonu gişe rekoru kıran film, pandemi döneminde en çok izlenen Türk filmi oldu.

Kaynak: Diyarbakır Söz

Çok Okunan Haberler