Görüş Bildir

Gonca Vuslateri o haliyle 60 kiloluk elbise giydi!

Gonca Vuslateri o haliyle 60 kiloluk elbise giydi!

Usta modacı Ertan Kayıtken, ‘Folkart Flowers & Towers’ koleksiyon defilesi öncesinde efsane oyuncu son olarak Gani Müjde’nin Bizans Oyunları filminde oynayan güzel oyuncu Gonca Vuslateri’yle fotoğraf çekiminde bir araya geldi.

Milliyet’in haberine göre 18 Nisan günü İzmir’de yapılacak ve geliri Behçet Uz Çocuk Hastanesi Vakfı’na kalp cihazı ve kuvöz alınmak üzere bağışlanacak defiledeki kıyafetleri Vuslateri tanıttı.

Defilede gösterilecek 60 kiloluk kıyafeti giyen Vuslateri, “Sosyal sorumluluk projesi olunca 60 kiloluk elbisede giyiliyormuş. Şık olduğu kadar ağırda. Güzel bir amaç için toplandık. Her sene yapılan organizasyona bu sene ben dahil oldum. Her ne kadar düz durmakta zorlansam da çekimi gerçekleştirdik” dedi.

Gonca Vuslateri Kimdir?

Nazlı Gonca Vuslateri, 2 Eylül 1986 tarihinde Bursa’da doğmuştur. Bursa’da doğduktan sonra babası astsubay olduğu için görevi dolayısıyla yaklaşık 8 yıl Adana’da lojmanda yaşadılar. Babası 1994 yılında emekli olunca tekrar Bursa’ya taşındılar. 1998'de anne-babası boşanınca, annesi ve ablasıyla birlikte İstanbul’a teyzesinin yanına yerleştiler.

 Gençliği Kadıköy’de geçmiştir. İlkokul 2'nci sınıftan itibaren oyunculuk eğitimi aldı. Kadıköy İntaş Lisesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümüne gitmeye başlamış ve bitirmiştir. Aslı Vuslateri adında müzisyen bir ablası vardır. “Dot” tiyatrosunda oyuncu olarak çalıştı.

İlk oyunculuk deneyimini “Ruhsar” dizisiyle yaşayan Gonca Vuslateri’nin daha geniş kitlelere ulaşması ise Küçük Sırlar dizisinde canlandırdığı "Ceyla" karakteriyle olmuştur. Son olarak 2012 yazında yayınlanan ve ekran ömrü kısa süren İbret-i Ailem dizisinde Yıldız karakterini canlandırmıştır.

Gonca Vuslateri, Kanal D’de yayınlanan “Yalan Dünya” dizisinde Orçun’un Sevgilisi Eylem karakterini ve dizinin ilerleyen bölümlerinde senaryoya dahil olan Vasfiye Teyze karakterlerini canlandırmaktadır. Özellikle Vasfiye Teyze karakteri ve replikleri (Ne Çektin Be..) şimdiden unutulmaz karakterler arasına girmeye aday olmuştur.

Evinde televizyon olmayan Gonca Vuslateri, Televizyonda yer almayı çok seviyor.

Gonca Vuslateri, Fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut ile birliktelik yaşadı.

Punck Rock’ tiyatro oyunuyla, 16’ncı Sadri Alışık Ödüllleri’nde Efes Özel Ödülü’nü Hakan Kurtaş’la paylaştı.

Gonca Vuslateri 31 Aralık 2015 tarihinde tatil için gittiği Phuket'te Edip Burak Erdoğan ile evlendi.

Tiyatro oyunu

2013 - Kabin - Kemal Hamamcıoğlu - Craft Tiyatro

2010 - Punk Rock - Simon Stephens - Tiyatro Dot

Filmleri ve Dizileri :

1997 - Ruhsar (TV dizisi)

2000 - Eyvah Kızım Büyüdü (TV dizisi)

2004 - Aliye (TV dizisi)

2004 - Büyük Buluşma (TV dizisi)

2006 - Kız Babası (TV dizisi)

2009 - Canım Ailem (TV dizisi)

2009 - Bornova Bornova Hande (Sinema filmi)

2010-2011 - Küçük Sırlar (TV dizisi)

2011 - Kaybedenler Kulübü

2011 - Yerden Yüksek (TV Dizisi) TRT 1

2012 - İbreti Ailem (TV Dizisi) Star TV

2012 - 2013 - Yalan Dünya "(Eylem)" ve "(Vasfiye)"(TV Dizisi)

2012 - İbret-i Ailem (Yıldız)(TV Dizisi)

2014 - Kor (Sinema Filmi)

2015 - Geym of Bizans (Klitorya) (Sinema Filmi)

2015 - Komedi Türkiye(Tv Programı)

2015 - Gonca Vuslateri (TV Dizisi)
Etiketler: | | |