Görüş Bildir

Halil Sezai yeni aşkı ile ilk defa objektiflere yakalandı, Halil Sezai Kimdir?

Halil Sezai yeni aşkı ile ilk defa objektiflere yakalandı, Halil Sezai Kimdir?

3 aylık evliliğini Kasım'da bitiren oyunculuk tan sonra müzikleriyle de büyük ilgi toplayan Halil Sezai, bu kez isyan etmedi, aşka geldi! Ünlü şarkıcı, önceki gün Nişantaşı'nda Sezer Çakır'la görüntülendi.

3 aylık evliliğini Kasım'da bitiren oyunculuk tan sonra müzikleriyle de büyük ilgi toplayan Halil Sezai, bu kez isyan etmedi, aşka geldi! Ünlü şarkıcı, önceki gün Nişantaşı'nda Sezer Çakır'la görüntülendi.

Hürriyetin haberine göre Geçtiğimiz hafta boş geçen konserinin ardından magazin muhabirlerine isyan eden Halil Sezai, bu kez yeni aşkıyla objektiflere takıldı. 'İsyan' şarkısıyla fenomen olan müzisyenin, yeni sevgilisi ise Sezer Çakır'dı.

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında evlendiği Zehra Kaya'dan 3 ay sonra boşanan Halil Sezai, Çakır ile Nişantaşı'nda romantik bir şekilde dolaştı. El ele kol kola gezen çiçeği burnunda çift, gazetecileri görünce ise hemen birbirlerinden ayrıldı. Sezer Çakır ile birlikte hızlı adımlarla City's Alışveriş Merkezi'ne giren Halil Sezai, gazetecilerin Sezer Çakır'la ilgili soru sorma taleplerini "Ben size kızgınım ve bu nedenle sizinle konuşmak istemiyorum" diyerek geri çevirdi.

Ortak arkadaşları aracılığıyla tanıştıkları öğrenilen Sezer Çakır ile Halil Sezai'nin son 2 haftadır sürekli bir araya gelmesi de ikili arasındaki aşk iddialarını güçlendirdi. Bu arada Sezer Çakır, Ocak 2015'te eski futbolcu Oktay Derelioğlu ile olan evliliğini noktalamıştı.

Halil Sezai Kimdir?

Halil Sezai Paracıkoğlu, 16 Ağustos 1979 da Eskişehir’de doğdu. Babası eski bas gitarcı sonra da muhasebecilık yapmış, annesi Nurten Paracıkoğlu da öğretmenmiş. Babasının ailesi Bulgaristan’ın Pazarcık ilinin Paracık köyünden olup, soyadı buradan gelmekteymiş. Mahallesindeki ilkokul ve orta okuldan sonra liseyi Eskişehir Atatürk Lisesinde tamamlayan Halil Sezai Paracıklıoğlu, Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuarı 2003 yılı Müzik Bölümü mezunudur. Sinema ve tiyatro oyuncusu, şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir. İlk bestesini 15 yaşındayken yaptı.

 Halil Sezai Paracıkoğlu’nun En Çok Bilinen Şarkıları , Paramparça, İsyan, Ağlamışız, Sen ve Ben, Olsun, Hayalimin Ortasında, Sonbahar, Seni Beklemek, Esme, Sevda Tanrıçası, Yanıma Gel, Aşk Yasak Ağlıyor, Fırtına, Bir Rüzgar Esti, Üşürken, İsyan ve İncir Reçeli’nde Söylediği Duman şarkısıdır.

İlk albümü olan “Seni Beklerken”, Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle 21 Kasım 2011′de yayınlandı. Ayrıca 2012 yılında “Seni Beklerken” adlı albümü ile büyük başarı yakalayan sanatçının bir anda sosyal medyada en çok konuşulan isim haline gelmiştir. “Seni Beklerken” albümünde Paramparça, Fırtına, Sonbahar, İsyan, Duman, Sevda Tanrıçası, Yanıma Gel gibi söz ve müziklerin birçoğu kendine ait olan eserleri yer almaktadır.

Daha önce de, Ferhat Göçer’e, Melih Ünen’e, Özcan Deniz’e şarkı vermiş.

Duygu Paracıkoğlu adında kendisinden 2 yıl 3 gün küçük oyuncu bir kızkardeşi var.

Halil Sezai, hayvan sevgisiyle de tanınır. Kendisinin Paspas adında sevimli bir kedisi var.

Halil Sezai Paracıkoğlu, 2014 yılında yapımcılığını yaptığı “Çilek” adlı sinema filminde İlker Aksum, Azra Akın, Bülent Şakrak, Selen Öztürk ile kendisi de başrolde oynadı.

2014 yılında yapımcılığını Necati Akpınar'ın üstlendiği "İncir Reçeli 2" adlı sinema filminde Sinan Çalışkanoğlu, Şafak Pekdemir, Ahmet Uz, Selim Akgül ile birlikte oynamıştır.

Halil Sezai; imam rolünde 2015 yılında yönetmenliğini İlker Ayrık’ın yaptığı “Yapışık Kardeşler” sinema filminde İlker Ayrık, Hakan Bulut, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış, Bülent Şakrak, Yasemin Çonka, Şebnem Bamsey, Gül Fakı ve İvana Sert ile beraber oynadı.

23 Ağustos 2015 tarihinde Halil Sezai ile bir enerji şirketinde yönetici asistanı olan Zehra Kaya Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde evlendi. Çift, nikahın ardından anlaşmazlıklar baş gösterince 15 gün sonra anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Ödülleri

2012 - Kral TV Video Müzik Ödülleri - En İyi Çıkış Yapan Sanatçı

Albümleri

2011 - Seni Beklerken

2012 - Her Neyse (feat.Serhat Karayiğit)

2012 - Seni Beklemek

2013 - Ey Aşk

Filmleri ve Dizileri

2014 - Yapışık Kardeşler (İmam) (Sinema Filmi)

2014 - İncir Reçeli 2

2014 - Çilek (sinema)

2014 - Ammar : Film

2011 - Türkan (Dizi)

2011 - Problem Çözen Adam : (İnternet Dizisi)

2011 - İncir Reçeli

2009 - Yapma Diyorum

2009 - Kahve Bahane

2007 - Sevgili Dünürüm

2007 - Kader : Levent

2005 - Ihlamurlar Altında

2004 - Gönül Yarası : Garson
Etiketler: | | |