İlk Şeyma Subaşı sonra Ayla Çağla Altunkaya Tiktok'çı oldular! İşte o dans şov

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya kimdir sorusu sürekli olarak gündemde. TV8 patronu şeyma subaşı'ndan ayrıldıktan sonra yeni aşka yelken açmıştı. Kendisinden yaşça ufak olan Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'nın TİKTOK hesabından yaptığı paylaşımları gün gün gündem çıkarken, dans şovu ile de çok konuşuldu.

İlk Şeyma Subaşı sonra Ayla Çağla Altunkaya Tiktok'çı oldular! İşte o dans şov

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya kimdir sorusu sürekli olarak gündemde. TV8 patronu şeyma subaşı'ndan ayrıldıktan sonra yeni aşka yelken açmıştı. Kendisinden yaşça ufak olan Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'nın TİKTOK hesabından yaptığı paylaşımları gün gün gündem çıkarken, dans şovu ile de çok konuşuldu. 

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'da Acun Ilıcalı'nın eski eşi gibi sosyal medya fenomeni olma yolunda tam gaz ilerliyor. Geçtiğimiz hafta yüklediği video ile tt olan Şeyma Subaşı 'nın akabinde Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'da yeni bir Tiktok hesabı açıp hünerlerini sergiledi. 

Ayça Çağla Altunkaya paylaşımının altına ise "Dominik'te ne yapacağımızı bilemezken" notunu düştü. 

Peki  Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya kimdir?

Son günlerde sık sık magazin basınında konuşulan Ayça Çağla Altunkaya 21 yaşında... Ayça Çağla Altunkaya ilk kez Acun'un sürat teknesinde görülmüş, sonra da Mikonos sokaklarında birlikte yürümüşlerdi. 21 yaşında olan ve Acun'un eski eşi Şeyma Şubası'ya olan benzerliği ile konuşan Ayça Çağla Altunkaya aslen Yalovalı.

Çağla Ayça Altunkaya'nın 1999 doğumlu. Yalova'da yaşadığı ve hemşirelik okulu mezunu olduğu söyleniyor. Ayça Çağla Altunkaya'nın basketbola olan düşkünlüğü ise daha çocukluğundan geliyor.

Kaynak: Diyarbakır Söz